bugün

kahin nostradamusun öngördügü zirve.

aha dörtlügü:

smirnada bir guruh toplanacak
yagmurlu bir gunde
ates sacan ejderler o gun
pispirik oynayacaklar.

tarih 19 ocak 1500kusur
izmir in daglarinda cicekler acar zirvesi'ne davet edilip o tarihlerde iş yogunlugu nedeni ile gidemedigimi üzülerek belirtmek istemekle birlikte izmir hakkında düşüncelerimi yazmadan geçemeyeceğim efendim.

öncelikle izmirde çok sık ve uzun bulunmuş olmamama ragmen gözümde süslü şehir olarak kalmıştır. fiziki olarak sık görünen yüzü cok güzel ve süslü, lakin geri planda yapılaşma ve şehirleşmeden zerre kadar nasip almamış yapılar görebilirsiniz bu şehirde..

organizatörlere tavsiyem konak, karşıyaka, balçova (teleferik) gibi güzide yerleri gezdirin arkadaşlara. ankarada bulunan bir yazar olarak aynı tarihte burada da bir zirve olacagını söylemem gerekir. buradaki zirveye bile katılıp katılamayacagım şu an için belli değil ama 2006 hoşcakal izmir zirvesi 17 sinde olsaydı; 16 ankara, ardından 17 izmir zirvesine katılarak güzel bir zirve serisi yakalayabilirdik. hatta ankaradan hep beraber otobuse biner gelirdik.*

katılmayı şu sözlükte yazan herkesten daha fazla istememe rağmen iş * * gibi nedenlerle katılamayacağım ama her an bir sürpriz yapabileceğim zirvedir. organizatorlere başarılar diliyorum. *
icinde bulundugumuz yılın son demlerinde, izmir ve civarlarının sallanabilecegi ve bizimde duvarlarımızın oldugunu hatırlatacak olmasını istedigim zirvedir.
kesin geleceğim zirvedir. yazın beni zirvesi *
organizasyon yeri ve zamanı doğru dürüst belli olursa, ya da en azından bir zahmet haber verilirse katılınabilecek zirvedir. *
göründüğü kadarıyla katılımın fazla olmaması nedeniyle zirve den çok zirvecik tadında olan ve bu yönüyle katılmak istememe neden olan zirve.