bugün

14 şubat 2012'den sonra gelecek takvimdeki tarihlerden biridir. herhangi bir öneme haiz değildir. 14 Şubat 2012 sevgililer günü saçmalığından bir sonraki gün olması itibariyle Şubat ayının akılda kalması gereken günlerinden biri de olabilir. Ay ortası ve ay sonunda maaşını iki taksitte alanlar içinde önemli bir tarih sayılabilir. *
birçok acı yaşadım bugüne kadar gerek ailevi gerekse çevremdeki insanların etkisiyle.ama 'bugün' bir başka...

ilk gördüğüm an böyle bir fiziksel yoğunluk hiç hissetmemişti bedenim, ellerim bir anda titremeye başladı. gögsüm yerinden cıkacaktı sanki. insanlar hep abartıyorlar derdim bu gibi durumlarda. kendimi o halde görünce birkez daha anladım. böyle bir acı yok.
küfürler ediyorum , ama hiçbirinin ucunu sana dokundurtmuyor yüreğim. aklım almıyor, kalbim desen..zaten..
bunu hakedecek ne yaptım ben.. ya da sen bu kadar bencil mi oldun. beni suclama sakın bu kez.. ben sana mutlu ol dedim, hemde en içten sözlerimle. başkasıyla mutlu ol demedim ama..çok zor! dayanmıyor kalbim. canım yanıyor.

ömür dostum ? orada mısın ?

yine bedenim burada olacak, nefes alacağım elbet.sen kendini güçlendir, toparla, zamanla, belki de o’nunla.. ama öyle bir güçlü gelmelisin ki, bu yara kapanıp gitsin...
öyle bir gelmelisn ki, içimdeki beni bulabilesin...
Abdullah öcalanın yakalandığı, ekşi sözlüğün kurulduğu, benim de doğduğum gündür.

Edit: yıllar 2012 değil tabii ki.