bugün

bu aralar sözlükte çokça cinsel konularda geçen çocuk. yazmakta fayda görüyorum.

yeni tck.nun 104.maddesine göre 15 yaşını bitirmiş 18 yaşını bitirmemiş (reşit olmamış) birisi ile cinsel ilişkide bulunan kişi mağdurdan 5 yaştan büyük ise ceza artmaktadır.kanun maddesi aşağıdaki gibidir.

reşit olmayanla cinsel ilişki
madde 104- (1) cebir, tehdit ve hile olmaksızın, onbeş yaşını bitirmiş olan çocukla cinsel ilişkide bulunan kişi, şikâyet üzerine, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) fail mağdurdan beş yaştan daha büyük ise, şikâyet koşulu aranmaksızın, cezası iki kat artırılır.
adı üstünde hala bir çocuktur.
(bkz: ünzile)
15 yaşındaki çocukla aşk yaşanacağını sanan beyinsizleri kızdırmış cümle. yetişkinlerle çocuklar aşk yaşamaz. çocuklar çocuklarla, yetişkinler yetişkinlerle aşk yaşar. diğeri, yaşı büyük olanın cinsellik olmasa bile, cocuğa manevi istismarıdır. bunu yapanlar sübyancıdır. nettir.

edit: çocukların hocalarına duydukları şey de aşk değildir. önce aşk nedir ne değildir onu öğren. bir de klişe bunlar yeeaa diyip hrant tan falan bahsetmek... türkiye gerçeği evet. çok orijinal oldu bu. kullanayım ben bunu. türkiye gerçeği yazdım.
10 yaşındaki kız çocuğundan hallice olandır, biraz daha büyürse gideri olabilir.
bahtının ve geleceğinin güzel olmasını dileyeceğimiz yaştaki insandır.
umarım bir gün aile kurup anne olacağını hissederek şuurlu ve kişilikli bir hayat sürmesini temenni edeceğimiz insandır.
(bkz: #10251473)

aşırı tepki mi dedi biri? pardon evlenecekler ama sevişmeyecekler. hep atlıyorum. demagojinin kralını yapıp da demogoji yapıyorlar diye içi bomboş koskoca bir sayfa yazı yazmayın. önce bakın bakalım neye sinirlenilmiş.
bomboş cümlelerle alttan alta çocuk olmadığı anlatılmaya çalışılan çocuk. kişinin yaşı 15 ise size aşıksa/ aşık olduğunu sanıyorsa siz de 25 yaşında koskoca adam olarak buna karşılık veriyorsanız. sübyancisiniz. hiç kıvırmayın.
sevişmesin, ayrıca şeker'de yiyebilsinler dir.
yazdığı bir cümlenin altındaki cümleden farkı olmayan insanların, uzun uzun yazıyorum 30 sn de okunuyor diye çemkirmesine neden olan kız. insanın düşünmesini gerektirecek bir cümle mi var baksana. şaka gibi. aynı şeyi bir ters bir düz söyle. bir sayfa yazı yaz. hoca kandırmaya çalışan yeni yetmeler gibi. makale yazıyor sanki.ahahahha.

ediy: sinirlenme nedenim bellidir. 15 yaşındaki çocukla 25 yaşındaki koskoca adam aşk falan yaşayamaz. 25 yaşındaki adam her halükarda seks olsun olmasın sübyancıdır. üstüne basa basa tekrar söylüyorum. böyle ilişkisi olup da bu yüzden kendini aklamaya çalışanlar boşuna zırvalamasın.
ne denildiğini anlamayan tiplerin hala üzerinde konuştuğu kız. yazılar o kadar boş ki 30 saniyede okunuyor dedim. gerçekten de okudum. ama işte kafa. hatta dene saniye tut. benim gibi günde bin tane entry okuyorsan hızlanıyorsun baya.
15 yaşındaki kızın 25 yaşındaki adama aşık olması sübyancılık değil çocukluktur. adı üstünde. 25 yaşındaki adamın 15 yaşındaki çocuğa aşık! olması sübyancılıktır. hiçbir söyleneni anlamayan gerizekalılarla da tartışmak çok sıkıcı. her şeyi en az iki kere anlat. sıkıldım. bitti bu kadar. iyi geceler sübyancı orospu çocukları.
3 sene sonra reşit olacak kızdır.
Fakat anadolu da o 3 sene içinde en az 2 çocuk doğuracak kadar da şanssız kızdır.
16 yaşına girdiğinde manyağa bağlar artık.