bugün

havuzda 15 yaşındaki kızın resmini çeken suriyeli itlerin temiz bir dayak yemesidir.

bunların anladığı dil budur. ellerine sağlık abimizin.

https://twitter.com/grego.../1014804622450548736?s=21
Pompayı vermiş hacı abi.
arkadaşa selam olsun , elleri dert görmesin...
iftira ve komplo oldugu ta burdan belli olan bir skandal. Yetkililer bu videoyu görünce bakalım insan azmanı o abiniz alıkoyma ve darptan kaç yıl yicek.
Ohhhh yemin ediyorum içimin yağları eridi o kafa atan abiden de allah razı olsun zaten dozer gibi adam ben korktum adama bakarken o puştun yerinde olmak istemezdim ama umarım ağzını burnunu kırmıştır da parmağını hareket ettiremiycek kadar bütün kemikleri kırıktır.

Bu arada siz dövün bu suriyeli puştları biz size bakarız içerde atlet don getiririz.
dayı çok teknik.

technique 99
abilitiy 99
skill 99
adamlık 100
Helal. Başka söze gerek yok. Helal olsun.
--akepeli mode on--
Din kardeşlerimize yapılan büyük bir ayıptır.
--akepeli mode off--
yerinde bir olay olabilir. ama yahu o kızın bikini ile erkeklerin girdiği havuzda ne işi var.
muhacir kardeşimize zulümdür...

yersen!..
Aynı şeyi bir ingiliz yapsa şikayet eden olacak mıydı ve böyle hoyratça birileri dövebilecek miydi.

Her durumda doğrunun doğru olduğunu söylemedikçe bizden bi bok olmaz. Ha biz müslüman mıyız? Derim ki hassktirin ordan
suriyelileri dövmek için her gün yeni bahaneler arayan faşist zihniyetli pisliklerin yeni mastürbasyonel rahatlama olayı. embesil sürüsü sizi. bir bahane bulup bütün suriyelileri öldürmek isteyen vicdan yoksunu şerefsizlersiniz.
suriyeliler anasını siksin diye bekleyen prensestlere dert olmuştur.
kimisinin "aynı şeyi ingiliz yapsa..." filan diye saçmalamasına vesile olan vakadır.

her yıl kıyamet kadar ingiliz, rus, alman turist geliyor, böyle yapan çıkmıyor aralarından. diyelim ki çıktı... taşkınlık yaptıkları için taksim'de bıçaklanan ingiliz holiganlar ne çabuk unutuldu...
ister istemez aklıma tecavüz iftirasıyla öldürülen muhammed reşit geliyor. adaletimi sağladın şimdi kel arkadaş. arapların aq işin orası ayrı ama yargısız infaza hayır arkadaş.
anlat ben dinliyom seni (küt). keline sağlık.
Bende ak partililer nerde diyordum kızın fotoğrafını arıyorlar bi ellerinde peçete diğerinde maus.
AKP'liler yan çara yapılan bu olaya çok sinirlenmiş anlaşılan. ingiliz yapsa bir şey der miydiniz diyen kişiyi siklemeyin Suriyeliler bunların ırzına geçse bile Suriyeliyi savunurlar.
Abimiz ne güzel söylemiş;
Vatanını satan ibneler. Zaten Türkiye topraklarına sizi alanın Allah belasını versin.
güzel bir gelişmedir. sapığın dili dini milliyeti olmaz gördüğün yerde cezasını keseceksin.

başlık altında arap billuru aşığı gördüm bir tane. ilk entryde mücadelesini vermiş ağzı dolu dolu iken hemde yasalar karşısında ne yapacak falan diye. sonra 2.entryde hem ağzındaki billur hem burada yediği küskülerden sonra hakaret ede ede yasaları falan boş verip pes etmiş ahahahahhaha. elin sapık piçleri için kendi milletine düşman olmak nasıl bir yalakalık kültürü ister hiç bilmiyorum.
mis mis.
lmao
4. Dünya ülkesi insanlarının eylemidir.
vutan qurtarıldı.
şerefsizin tekinin yaptığı acımasızca eylem.

öncelikle bu sikindirik videodan hiçbir şey anlaşılmıyor ne havuzda yüzen kızın fotoğrafını çektikleri ne de bu kızın 15 yaşında olduğu sonucunu çıkartabildim. gelelim vatanını satan ibne deyip vuran ayıya. herkes senin gibi vatan millet sakarya edebiyatıyla yaşamıyor. vatanını satan ibne diye araya bir bahane sokuşturman seni temize çıkarmaz. olaya gelirsek, hoş değil elbette fakat olabilir fotoğrafa bakıp işlerini hallediyorlardır muhtemelen. sizlere de kim bilir neler yaptırmıştır cinsel dürtüleriniz zamanında. eminim o ayıda da türlü sapıklıklar vardır.