bugün

Fethul diye bir arkadaşımın beni kandırması sonucu oluşan hadise.Şerefsizle 30 yıldır arkadaştım meğersem benim üzerimde hain planları varmış.Herkesle aramı kötü edince ben de verdim ayarı buna,verdim.ilk önce arkadaşlarıma bunu izah etmem gerekiyordu.

Gittim dedim ki "bakın bu vatan haini,bu terörist,bu bizim değerlerimizi sömürüyor." onlarda bana bakıp "vay amk gel şunun bir amına koyalım dediler".Sokak sokak aradık piçi..ortalık bir anda 56 olmasın mı.Piç meğersem herşeyi biliyormuş önceden arkadaşlarını sokağa dağıtmış.Sıcak bir çatışmaya girdik ama nasıl mevzu dönüyor görmeniz lazım.Neyse en sonunda bu piçleri sürdük bizim mahalleden.Artık yakınımıza yaklaşamazlar.Gerçi bunları zamanında biz mahallemize aldık ama kandırıldık iŞTE.Ha bir de böyle sikik bir durum için yüzlerce mahalleli öldü.

Neyse Allah rahmet eylesin ne diyelim.Ölenlerin ismini sokağa,hastaneye,okula verdik mi iş biter diye düşündüm Ve öyle de yaptım.Ee sonuçta değerleri bu kadardı onların.Vali bey sağolsun hemen halletti bu isim verme işlerini.Allah ondan da razı olsun.Ha ölen insanların ailelerini soruyorsanız onlara da yüklü miktar para verdik.Çok şükür yıllardan beri kıyıya köşeye attığımız 3,5 kuruş vardı.Yani cent,Euro falan da vardı da biz genelde TL kullanıyorduk.Bu önemsiz detay için özür diliyorum..

Neyse işte ailelere tazminat falan verdik derken kapımıza kavgada yaralanan elemanlar geldi.Ee onlara da birşey yapmazsak olmazdı.Hemen 3,5 kuruşun 3 kuruşunu DA onlara verdik.Ama onlara ölene kadar vermemiz gerekti.Sonuçta kahramanlardı ve kavgamıza ortak oldular.Diğerleri mi? Onların amına koyayım.Onlar mahallesini sevmeyen,yan mahalle seviciler.Bir nevi terörist gibi düşünün.Geleceklerdi kardeşim kavgama! Sonuçta hepimiz bu semtin çocuklarıyız.Şerefsizler hemen ZATEN kendini belli ettiler.Hatta bence çoğu fethul'u tutuyordu.Yani bence öyle..Ben böyle düşündüğüm için de bütün mahalleye böyle söyledim.Şimdi herkes onların öyle olduğunu düşünüyor.Sonra mı ne oldu?Ha pardon ben size olayın kaynağını açıklamadım.Bu fethul yavşağı mahalleye sızıp lider olmak istediği için kavga ettik biz.Ee buralardan sürüncede kendilerini kaldı ortam bana..Hemen mahalleliye sorduk,lider olalım mı diye.Ol diyenlerde,olma diyenlerde oldu ama bizim kaynaklarımızdan dolayı tabiikide lider olduk.Sonuçta kahramandım.Böyle bir durumda kim bana oy vermemezlik yapabilirdiki?

Sonuç olarak lider oldum ama bu aşama biraz mahalleliyi üzebilir.Neyse 2023'e çok güzel planlarım var.Mahalleden çok güzel bor çıkıyor.Onları işleyebildik mi sorun falan Yok.Evet arkadaşlar davamda yanımda olacakları şöyle mesaj kutuma alayım.Mahalleyi hep beraber güzelleştirelim (!)
(bkz: nerede gülüyorduk)
(bkz: tuğla şeklinde paragraf girmek)
Şimdi mutlu musunuz sayın sözlük yazarları??
istirham edeceğim kale gibi entry girmeyin, arada boşluk bırakın. insanı yoruyor.

adı tayyip olma ihtimali yüksel birinin kandırılmasıdır.
(bkz: nasıl tutuklandım)
ulan madem bu kadar saf ve kandırılmaya müsait bir adamsın, ne diye mahallemize lider oluyorsun. diğer mahalleler de bizi kandırsın diye mi. behlül enayisinin kandırdığını herkes kandırır çünkü.
(bkz: 15 haziran 2017 tutuklanma hikayem)
Her 10 senede bir darbeler gecmisi olan bir ulkede iktidar eger islami kesime yakinsa acilan basliklardir. Bu laik kesim bu kadar zekiyse bu ziktigimin 10 yilda bir olan darbelerini kim yapti? Hadi yonetimde islami kesim daha yeni kandiriliyor yillardir sizi kim nasil kandirdi da boyle koturum oldunuz amerika ulkeyi isgal girisiminde bulunuyor siz hala yok tayyip onu dedi boyle oldu soyle oldu tayyip yedi sulalenizi opsun bu nasil bir yobazlik ya yaprak dusse sorumlusu tayyip ayagi kaysa sorumlusu tayyip. Sizin derdiniz dindar islami kesimden birinin cumhurbaskani olmasi delikanli olup bunuda soyleyemiyorsunuz. Yuce allahta iste Recep Tayyip Erdogan gibi adamlari gondererek sizi kudurtuyor kudurun cildirin.
Şşşş sakin ol Ve o telefonu yavaşça yere bırak şakirt.
Seni gidi mahallenin deli recebi.
Kandırılma vakasının 1.yıl dönümü.
birader o boru sana diğer zengin mahalleli yedirmez.
ancak çıkarma ve işletme hakkını satıp geçici bir gelir kaynağı sağlar mahallene yeni yollar yaparsın. ama dediğim gibi geçici bir gelir kaynağı olur bu...
ayrıca kendi mahallende bu hain arkadaşına parsel parsel sattığın yerlerden bahsetmemişsin.
Arada bir hortlatılması gereken başlık.
her sene öğrencilere kitap bile dağıtıyorlar sanki unutucaz gibi. birgün unutturmak isteyecekler ama unutulmayacak.