Sebebi patates.
Üzmüştür kendisi ani ölümüyle...
Aort yırtılmasından sağ kurtulmak malesef ki cok nadir bir durumdur.
kendisinin de ölümünün sebebi olmustur.
özel olarak sevdiğim biri değildi ama boşluğa düştüm. ışıklar içinde uyusun.
Allah rahmet eylesin.

Çok değil iki üç hafta önce onun bunun namusunu tartışıp, dedikodunun dibine vurdukları bi magazin programı vardı. Aklıma oya aydoğan öldü denince direk bu geldi. Ne komik demi insanın ölmeyecekmiş gibi yaşaması.
Allah rahmet eylesin iyi bir insandı. Evet.
Üzmüştür. Gerçekten sevilen güleryüzlü bir sanatçımızdı. Mekanı cennet olsun.
Bülent Ersoy ve Nur Yerlitaş bacılarla beraber 11 adet kalkan balığı yedikten sonra da hastanelik olmuşlardı. Belki bu o'nun için bir uyarıydı.
Kocaman hayatından bir patatesle çıkıp giden sinema oyuncusu. Romantik ölümler listesi ilk 50'ye 10 numaradan girmeye aday.
Rahmetler olsun.
Üzmüştür.
Allah rahmet eylesin.
patates yerken, boğazına takılan patatesi öksürerek çıkarmaya çalışırken, aortu yırtıldığı için ölmüş. kadının katili yani aslında - bir parça bir parmak kalınlığı bile olmayan, patates...

demek ki neymiş- ölüm aslında heryerde kol geziyormuş. iyi ki bunu arada bir unutup, mutlu olabiliyoruz.
sevenlerine sabır diliyorum. iyi insandı.
Allah rahmet eylesin. Böyle hatırlamak lazım.
görsel
tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmiştir. severdim iyi bir kadındı. trt paylaşmış ölüm haberini; altındaki yorumları okudum kanım dondu amk. ulan ne insanlarla aynı ülkede yaşıyoruz. çok dikkatli olun ülke orospu çocuğu kaynıyor.
oğluna sabır dilemek lazımdır. bir anneyi kaybetmek çok acı bir durum.
Allah rahmet eylesin.
çok şeker bir suratı ve yumuşak rollerde oynayan bir türk sanatçımızın vefatıdır.

allah affetsin, mekanı cennet olsun.
herşeye rağmen iyi anmak lazımdır. allah rahmet eylesin.
Ünlü oyuncu ve eski manken oya aydoğan'ın geçirdiği aort rahatsızlığı sonucu vefat etmesi durumudur. Allah rahmet eylesin.
15 mayıs 2016'da gerçekleşen olaydır. aort damarındaki yırtık nedeniyle uzun süre hastahanedeki tedavisinin ardından vukuu bulan olaydır.
Şakadır o şaka.
Boğazına takılan patatesi çıkarmak isterken aort damarı yırtılmıştı. 12 saat süren ağır bir operasyon geçirmişti. O günden beri yoğun bakımda uyutuluyordu.

Ne acı; ölüm hangi sebeple, nereden, nasıl gelecek insan hayret ediyor.

Allah rahmet eylesin, yeşilçamın ve şov dünyasının renkli simalarındandı.
üzmüştür. oya aydoğan kadın gibi kadındır. allah geride kalan oğluna sabırlar versin. çok iyi evlat yetiştirmiş.
Ailesinin ve sevenlerinin basi sagolsun. Çok guzel kadındı.