bugün

o aralar lig sonuncusu, ligden düşmesi haftalar öncesinden kesinleşen adanaspor'un bile beşiktaşk'ı 1-0 yendiğini düşünürsek, çok da derine inilmemesi gereken maçtır. ayrıca beşiktaşlılar olarak bir daha hatırlamak istemediğimiz sezondur.
2003-2004 sezonu boyunca yatan bursasporun başarısızlıklarına utanmadan bulduğu kılıftır. 2002-2003 sezonun sonunda kendilerinin yaptıklarına bakmadan; kendilerinden fersah fersah ötede bir camiaya pislik atmalarıdır. bu kafayla devam ederlerse gidecekleri yer yine bellidir.
28 haftada 25 puanı zor toplayan bursasporun son 6 haftada mucizevi bir cıkışla 15 puan toplamasına ragmen düştüğü maç.
beşiktaş'la bursaspor'un arasının açılmasına neden olan maç. şimdi beşiktaş'ın bursaspor'la arayı düzeltmesi için önünde bir fırsat var, üstelik bursaspor'un başında eski bir beşiktaş'lı olan ertuğrul sağlam teknik direktör bekleyip göreceğiz.
(bkz: başlık hortlatmak)

ama durduk yere değil. bir şey dikkatimi çekti. futbolla alakalı bir başlıkta 5 entry var. o zamanlar sözlükte fulbol heyecanlıları yok muydu acep diye sordum kendime. ve dedim ki şimdi hortlasa bu başlık kaç kişi entry girer. bi nevi deney yapıyorum sözlük üstünden. gösterin kendinizi çarşı grubu.
1980'lerde kenan evren kanunları ile ısrarla 1. ligde tutulan bursaspor'luların (bursalılar değil bursa'ya saygımız var orada çok taraftarımız da var) utanmadan bahsettiği maç. ve diğer garip sezonları yazdırmayın bana.

beşiktaş üstünden trend yapmaktan vazgeçin artık.
Şikenin rengi heryerde aynı
formanın rengi siyahla beyazdı
orda juventus burda beşiktaş
beşiktaşın köpekleri paraya muhtaç bestesinin yapılmasına sebep olan maçtır.
daha sözlük ortada yok iken oynanmış olan maç. bursaspor bu maç yüzünden küme düşmüştür. bugün bursa ve beşiktaş hala bu maç yüzünen bir birine düşmandır.