bugün

air support çağırıp 15 killstreak yapamayacağınız sürece karışılığında s*klememek dışında bir şey yapılmaması gereken durum.
bizzat başıma gelmemiş olsa da izmit halkevi sahilinde karşılaştığım durumdur. bir entry'de bahsetmiştim, bıçaklanmamdan dolayı paraya kıydım ve ruhsatlı silah aldım. neyse konuya gelelim efem. sahilde tek başıma oturuyorum, sapancaya dönmek için bekliyorum arkadaşları, (bkz: sapancalıyız) o esnada tahminen 10 kişilik bir grup, bir çifti rahatsız ediyorlar. çocukta akıllılık edip ses çıkarmadı helal olsun. kızla uzaklaşırlarken bu insan demeye bin şahit itlerde arkasından ilerliyor haliyle. çiftlerin korkuları yüzlerinden belli oluyordu, kızın rengi benzi atmış, oğlan desen kızı çekip almanın peşinde, etrafa bakıyor bir yardım eden olur mu diye. ama herkesin derdi kendine, millet ailesi ile birlikte olduğu için haliyle karışmıyorlar duruma. haklılarda üstelik.

neyse kızın yüzündeki o korkuyu görünce dayanamadım, kendi kardeşlerim geldi aklıma. ha bismillah dedim kalktım ayağa, o çifti yanıma çağırdım, tabi uzaktanda 10 kişilik dallama grubu da '' ooo! yakışır'' tarzı, tarzanca tezahüratlara devam ediyorlar.

-ben: gençler yaptığınız ayıp, nasıl adamlarsınız siz yahu. allah'tan korkun.
+dallama grubun bir üyesi: biz naabtık ki bilader, hem sen ne ayaksın.
sinirli biriyimdir, hele ki bu tarz konuşan adama ifrit olurum.
-ben: bak sen o halini tavrını düzelt vermiyeyim ağzını burnunu eline. (yaşasın silah, alayına gider yapıyorum be. heheyyt!)
dallama gurup hadi ya nasıl vercen elimize göster! naraları ile üzerime çullanmaya gelirken, gözünü sevdiğimin cz 75'ini belimden çıkarmamla, hepsinin rengi attı.

-ben: ee gençler, kimi sikiyorum daha önce, var mı gönüllü olan.
+gurub: aynen topukladılar.

bu kısa hikayeden anlaşılacağı üzre silah mutlak surette var olmalıdır. allah herkesi böyle denyoların şerrinden sakınsın.

(bkz: allah muhafaza)
erkek için bir fırsattır.
tamam dayılandığınız için güzel bir dayak yersiniz ama sevgiliyi çok deli bağlarsınız.
sadece gezip dolaşıyorsanız artık yatak faslını başlatmış olabilirsiniz bu girişiminizle.
ya da uzun vadeli bir şeyler istiyorsanız kızın son şüphelerini de izale ederek belki bir evliliğe bile kapı açmış olabilirsiniz.
dayağınızı efendi efendi yeyin ama sadece öldürülmemeye dikkat edin.
yanınızda halk arasında emanet diye tabir edilen ateşli silah varsa ve varsayalım ki 9 mm çapa sahip, şarjörüde ortalama 14 mermi kapasitesinde ise panik yapmaya gerek kalmayacak durumdur. 14 piçi vurup indirir, sona kalanı da artık kafasına kabza ile vurmak sureti ile nakavt edersiniz. hesap bu kadar basit.
bir er kişi için gerçekten zor bir durumdur.
(bkz: based on a true story)
mecburiyetten yapılması gereken duymazdan gelip uzamaktır.

neden uzamak gerekir? eğer o 15 orospu çocuğu laf atıyorsa muhtemelen gözünü karartmıştır. sen aralarına girer kavga edersin, belki bıçaklanırsın, belki ölürsün, belki en fazla dayak yersin. ama seni imha ederlerse o kıza tecavüz ederler zarar verirler.

o yüzden yapılması gereken önce kızı gideceği yere kadar bırakmak. sonra dönüp posta koymak. ucuz kahramanlığın gereği yok. erkek önemsizde kıza bir şey olursa olmaz amk. kıza bir şey olabilmesi ihtimalini göze alamam şahsen.
yanındaki sevgili olduğu için ve öncelikli olarak düşünmen gereken o olduğu için mümkünse en yakındaki taksiye ya sevgiliyi bindirip göndereceksin ya da beraber binip gideceksiniz. ha sevgiliyi bindirip "ben birazdan gelirim sevgili diyerek" gönderdin diyelim. biraz uzaklaştıktan sonra o laf atan grubun yanına gidip "beyler ayıp olmadı mı" diyeceksin. muhtemelen henüz evriminin homo erectus çağına yeni geçmiş olan aralarından biri çıkıp hakaret içeren sözler sarf edecek. işte tam o anda karşınızda iki seçenek var. birincisi eğer tabana kuvvetinizin güçlü olduğuna inanıyorsanız, o lafı edenin tam ağzının ortasına sağlam bir yumruk çakıp kaçmaya başlamak acayip keyifli bir olaydır. ha yok koşma özürlüyseniz o zaman sayfa 213'e geçelim. ikinci durumda karşılıklı bir iki laf söz devam eder. sonra sen yoluna gidersin, onlar arkandan, güler laf atar falan. ha beyinlerinin yerinde delikanlılık şerbeti olduğu için çok önemsenmesi gereken tipler değillerdir. mümkünse zaten darıca hayvanat bahçesinde kendilerine orman manzaralı ağaçların ev olarak takdim edilmesi gerekir.
empati kurulacak olunursa; yüce bir varlığın gerçekliğini sorgulatan, akabinde sevgiliye rezil olma ve görkemli bir dayak yemek olasılığı yüksek olan başa gelebilecek kötü olaylardan sadece birisidir. "adalet mi lan bu?" dedirtir.
15 kişiye saldırdım - güçlü soydemir, duruma yakışacak şarkıdır.
Hepsini kesme ihtimalim olan durumdur...
yanınızda silahınız varsa on beş kişi bir anda yok olacaklardır.
http://178.162.155.250/sw...im-vurdum-vurdum-saymadim
sevgiliye uzaklaşması telkin edildikten sonra bunların en sağlam gözükenine ölümüne saldırılır, bıcak silah varsa bıcaklanır vurulur bu durumda gerikalanlar geri vites yapar. ki 15 kişi yanında ailesi bulunan bir adama gider yapıyorsa haketmişlerdir zaten. en önemlisi kız arkadaşı yada aileyi herneyse orda uzaklaştırmaktır. ölüp kalmak önemli değil.
Dayak yesen bile hiç olmazsa mutlu ayrılırsın oradan. en nihayetinde sevgiliye laf atanlar birkaç yumrukta olsa yemiştir. (bkz: polyanna)
kişiden kişiye değişir verilecek tepki. ben komalık olacağımı bilsem dalarım, belki gerçekten komalık olurum am en az ikisini de sağ ve sol yanımdaki yataklara oda arkadaşı olarak alırım.
"sayıca çoklardı ve silahları vardı"
serseri 1: "öff, yavrum."
serseri 2: "hüp diye içine çek beni anam."
serseri 3: "yavrum baban nereli???"
serseri 4: "hey yavrum hey' nasıl sallıyor. bi güneşe bi aya."
serseri 5: "balkonlarına yalıtım sistemi olayım gülüm."
serseri 6, 7, 8.......... 15...

hepsi tek tek laf atarsa beşinciden sonrasını duyamazsınız yolunuza devam ederseniz. aynı anda laf atarlarsa da anlamazsınız, karmaşa oluşur. koro halinde laf atmalarıda zor.

hem, bırak atsın garibanlar. 15 erkek beraber geziyorlar. belalarını bulmuşlar zaten.
yerine göre dayak da yenmelidir.
15 kişinin hangisi laf atıyor hepsi birden mi diye düşündürendir. istanbul senfoni orkestrası becerebilir aynı anda tek kıza laf atmayı. onlarda efendi çocuklardır konuşur anlaşırız.
belkide sevgili gerçekten lafı hakediyordur.
kabadayılık yapmak salaklık olur. duymazdan gelip usul usul yol alınmalıdır.
15 kişiye güvenen serseri grubudur. eğer aralarından birini tek başına görseniz "abi, onu x yaptı. ben bir şey demedim yengeye" diyerek köpek yavrusuna döner.

it, sürüsüne güvenirmiş.
Öncelikle sevgilini 15 kıronun bulunduğu bir yoldan geçiriyorsan ya hödüksün ya da kendine çok güveniyorsun. Gel gelelim ikisi de değilsin önceden fark edebirsen oh ne ala.. O zaman hemen yolunu değiştir. Yok artık geri dönüşü olmayan bir yola girdim diyorsan artık rezil olmayı gözüne al ve telefonu kulağına götürüp kıro taklidi yap. Aynı ekosistemin çocuğuyuz gibisinden. Bu olayın daha kötüsü herhangi bir tercihinin sonucunu sevgiliye açıklamaktır. Bunu başka bir başlıkta değerlendirebiliriz.
ağır it sürüsüdür.oradan uzaklaşıp daha sonra intikam alınmalıdır.
sikine bile takılmayacak durumdur. elin serserisi değer mi la? dövsen nolcak dayak yesek nolcak, yürü git. erkeklikle alakası yoktur efendim bu taşıdığınız candır pazar sepeti değil.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar