bugün

(bkz: 14 üncü cumhurbaşkanı kemal kılıçdaroğlu)

Eğer bir sonraki seçimde 14 üncü cumhurbaşkanı olamazsa şayet 15 inci cumhurbaşkanı kesin olacak diyorum. Aha buraya da yazıyorum mal bizonu şahit olsun, sana söz mal bizonu kardeş yine baharlar gelecek, Kemal cb olmazsa şayet sözlüğü bırakıyorum. Bırakmazsam istediğin kadar beni eleştirip aşağılayabilirsin söz ağzımı açmıcam hemen bırakacam sözlüğü. Neden bu kadar eminim diye sorarsan şayet gözündeki ışıltıyı gördüm bu seçim kesin kazanacak diyorum, bu adamı sakın bırakmayın...

Dedeye sahip çıkalım
adam olanın sözüne itimat edilir sen adam değilsin götün başın ayrı oynuyor. o yüzden sktr git sana zahmet benden de uzak dur bu ibnelik bulaşıcıdır falan bu yaştan sonra sıkıntı yaşamayalım..

görsel
görsel
başkasının yazdığı ile değil kendi adamlığın ile yaz. 3 gündür götün başın ayrı oynuyor avretlerden fena kıvırıyorsun. elemanda pasif gey derken seni ve abilerini kast etmiş zaten ama size 5 tane şeyi olsa bir tanesinin kafasını bile sürmez kimse.
Gay lafına birşey demiyorsun aktif olunca sıkıntı yok diyorsun o da güzelmiş.
niye bir şey diyeyim kamil gocunacak bir şeyim mi var ? o kadar salaksın ki adam bana değil size laf sokuyor "pasif geyler" diyerek "üstlerinden geçiyor bunların" diyerek. o küçücük aklın ile hala gelmişsin ooooeeee gibsona gey demişşşşş diye algı kasıyorsun. bu kadar embesil olunmaz vallahi billahi yazık.
Adam sana sırf gay demek için bizi bahane ediyor seninde hoşuna gidiyor ağzını açıp sesini bile çıkartmıyorsun şimdi de kendini savunuyorun mal bizonu.
aptalsın oğlum aptal. ben sana sabaha kadar yazsam o leblebi kadar kafan almayacak. hadi sktr git şimdi dengin olan sığırlarla takıl aklının yetmediği adamlara ilişme çok fena kucağa oturturlar böyle iyice hamam oğlanına dönersin. sana üzülmüyorum anana babana yazık sağda solda bu çocuk nasıl bu kadar salak oldu derlerken o günahsızlarda laf işitmesin.
Püff sıktın ya herkesin dediği gibi varmışsın yağ gibi üste çıkmaya meraklıymışsın sebebi de koftiden yetkili olmanmış. Altta kalınca da hakaret ediyor muşsun. Neyse daha önemli işlerim var seni burada kendi haline bırakıyorum.
görsel

dedikodu da mı yapıyorsunuz lan yuh amk. ben sadece dansöz gibi kıvırıp birbirinizi okşuyorsunuz zannediyordum dedikodu da varmış..