bugün

istanbul'a gelince haber verin de katılak.
nihayet chp pasif muhalefet politikasını yıkıyor. yürüyüşler artacaktır. zaten sürekli şikayet ettiği adalete sığınmak da saçmaydı.

önce bence parti içinde yürüyüp kılışları devirsin chp. düşün artık nasıl bir tepki olduysa kılışlar bile artık aktif muhalefet izlemek için sokağa inecek.

onu sokağa indirmek için bayağı bir güçlü muhalefet içeride olması lazım.
istanbul'dan dahil olacağımız yürüyüş. yalnız bir ricam var, şu meşhur laikçi teyzeler gelmesin, tadı tuzu kalmıyor.
Arkada askerler olması enteresan, saat 11de olması ve sloganın vurgusu mesaj verir gibi, amk türk halkıyla uğraştığınız yeter ya.
oradayız!
yokuz.
gene hevallerle yürürler anca.

genelkurmaybaşkanı terörist diye hapse atılırken yürüselerdi. şimdi gitmişken selo'ya da uğrasınlar
görsel

görsel

edit: 2017 krizi de chp'nin üstüne kalır. ekmeleddin'e de tıpış tıpış gittiler. ne diyelim bu dersimli kemal'in peşinde daha çok kandırılırlar.
katılacağım yürüyüş.

he ihanet amk çomarları.
Cumhuriyet falan muhabbeti yapmayın, kılıçdaroğlunun derdi bu değil, amacı uğrunda cumhuriyet sevgisini suistimal edecek, tıpkı bazılarının dini ettiği gibi, bazılarının milliyetçiliği ettiği gibi.
Katılacağım eylem.Niyetliyiz ama dayanabiliriz diye düşünüyorum.
An itibariyle güvenparkı kapatmaya başlamışlar bile.
http://haber.sol.org.tr/t...enpark-kapatiliyor-199916
Nasıl olacağını, kimlerin katılacağını merak ettiğim yürüyüştür. Bakalım, görelim.

Severek izliyoruz memmedali bey.
Katılımın yüksek olacağı düşünülen, temenni edilen yürüyüştür.
Adalet, hak, hukuk özleminin nesi kötü olabilir ki?!
Her insanın mutlaka ihtiyacı olan en ciddi kavramdır ve korunmalıdır!
Ak faşistler bu defa sıçtı.
Eğer kılıçdaroğlu sözünü tutarsa
Chp muhalafeti derler ve toparlar.
Ankara güven parktan başlayacak " adalet yürüyüşü " tüm ülkeye demokrasi ve adelet için umut ışığı olur.

" gerçekten bıçak kemiğe dayandı "
Binlerce oy iç edildiğinde oy veren vatandaşın hakkını savunmak için cesur davranamayan, darbe gecesinin öncesini sonrasını irdelemeyi beklemeden koşa koşa Yenikapı'ya giden ana muhalefetin yapacağı "adalet" yürüyüşü.
Ülkede hiçbir şeyi ama hiç bir şe yi değiştirmeyecek olan yürüyüştür.
Daha önce de yürüyüşler, eylemler yapıldı, ne değişti?
Gidenler biber gazı yediğiyle kalacak.
iltidar, laftan anlamıyor ki yürüyüşten anlasın. Aksine yine bizim gibi adalet arayışçıları "çapulcu" damgası yiyecek oturacak.
"bakın işte bunlar anarşist bunlar polisimize karşı geliyor hüloo" diye atıp tutacaklar.
günlerce olayların sürmesinden başka bir işe yaramayacak yürüyüştür. şimdiye kadar türkiyede hangi yürüyüş amacına ulaştı allasen. birbirinizi öldürüp hastanelik etmeyin de. napıyorsanız yapın.
seferi sayılmak için yapılan yürüyüştür.
adam gibi orucunuzu tutun lan.
Bir tarafta yürüyüş yapanlara söven sikkolarla,diğer tarafta onlarla sövusme yarışına katılan sikkoların katılacağı yürüyüştür.yaniniza sağcı sikkoları alarak bu ülkeden siktir olup gitmenizi temin ediyorum.
benim oyum çalındı, iradem çalındı, ''sokaklardan çekilip mecliste mücadele verme kararı aldık'' dediniz. şimdi kendi partisindeki vekil tutuklanıyor, yürüyor. yürü amına koyayım yürümekle yollar aşınmaz. şu adamın lafını da söylettin ya bana.

sizinki koltuk davası, lego muhalefeti sizi. minyatür muhalefeti.
adalet yürüyüşü felan değil 2. gezi parkı yapılacağı kesin olan eşirra eylemidir.
Güzel bisey olabilir ama başı chp cektigi hic güvenmek gelmiyo icimden nedense. Chp nin icinde akp den daha cok türk düşmanı var neyine nasıl güvenek biz bunların. Güzel bisey yapmaya kalksalar bile araya üc bes dhkpc pkk organizasyonu sokarlar onu da batırırlar. Ayrıca bu hükümet bu kadar körü körüne destekcisi varken, isterse ülkenin yuzde ellisi yürüyuş protesto neyim yapsın gene farketmez. Bi sekilde karalamalarla iftiralarla bastırırlar olayı. Bi kulp bulur takarlar. Bi surü entrika cevirirler o yürüyüs yapan yüzde elliyi her türlu terörist hain konumuna düsururler. Ancak akp kendi secmeni yarısı bu tur şeylere destek verirse protesto ederse o zaman geri adım atarlar. Ki bu da cok zor bi ihtimal bunların tabanından öyle bi sey beklemek çölde su beklemek gibi biseydir. Adamlar halinden memnun dünya yıkılsa umurlarında degil. Terör bitecek, cag atlayacaz, osmanlı olacaz vs. Diyerek baskanliga evet dediler lakin gittikce batıyoz adamlar hala memnun. Kusura bakmayın bu ortamda kurtulus beklemek sadece hayaldir.
Ruhu ölü bir halkla bir yere varmayacak yürüyüş.

Şu yazılanlara bakın gençler yazıyor bunları. Hayattan umutlarını kesmiş yaşlılardan farkınız yok.
görsel
Yol ne alaka aq. Hay yolunuzu izinizi.

Taraf değilim.
Nolmus, ilahi bir durtu mu gelmis kilicdaroglu'na. Kota mi dolmus, bilet mi yanmis. Son damla tasmis mi neyin yuruyusuymus. Sikilmedik bi kulat arkasi kalmamis miydi, noldu da yurunuyor simdi.

Chp'nin potansiyeli belli, eli kolu bagli bi yerde fakat artik siyasi aklinin da iyice iflas ettigini dusunuyorum. Politika uretemiyor(du da). Zaten bu kadar yogun bir dis siyasi gundem varken icerde dikkat cekmek zor. Ki, chp bunu icerde firtinalar koparken de beceremedi, hep oyun disi kaldi. Bu yuruyus de artik "abi biz ne ise yariyoruz ya, kalkin bi seyler yapalim" kafasiyla yapilmis bir yuruyus gibi gorunuyor.

Trump gelmis, dunyanin kaderiyle oyuncak gibi oynuyor. Cin, ruysa, iran, avrupa, ingiltere derken cografya olmus at pazari, hemen dibimizde beka sorunu. Mubarek ramazanda.. ne alaka anlamiyorum.
Selahattin Demirtaş tutuklandığında yapılması gereken geç kalmış bir yürüyüştür. Adalet herkese lazım, bana dokunmayan yılan bin yaşasın dememek lazımdı. HDP yine de bu yürüyüşe destek vereceğini açıkladı. AKP hayatının hatasını yaptı bence, hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
Aydınlıkçı, ilerici gibi davranan aslen akit çomarlara başlığı altında binbir muamele ile karalamaya çalıştıkları yürüyüş.

Korkun adaletsiz, hukuksuz insanlar. Çünkü düştüğünüzde size adaletin zerresi verilmeyecek.