bugün

şampiyonlar liginde 6 yiyip gelenler lütfen.
Bizden çok takanlara ordan bir molde lütfen.
biz yenildik kardeşim.

şampiyonlar liginde yenildik.

dünya sıralamasındaki 5. takıma yenildik. bizce örselenecek hiçbir şey de yok.

164.'ye yenilip burda teselli arayanın da ibnemsi iç dünyasını sikeyim.
eziklerin rezil olduğu maçtır. evet.
bak bak bak madride yenilmişmişmiş. karpaty lviv, metalist kharkiv e elenen babamdı zaten.
hahahahaha.
edit: bugün laf yapanlar dününü hemen unutuveriyor.
moralim bozuldu açıp güleyim dedim.
ilk yarı >>>>>> sikiş
2. yarı >>>>>> keyif sigarası.

işte atm sigara içerken 6s de zevk alayım hesabı götünü falan parmakladı, öyle cılız ortalar, şutlar falan.

ahahahahahahahah.
hâlâ kadrosunda sarbi, semih, hakan balta ve emre çolak'ın oynadığı bir takımın, kimbilir kaç sezondur israrla doğru dürüst, tecrübeli bir stoper alınmayan bir takımın atletico'yu yenmesi mümkün mü allasen? hamza'nın dün sahaya çıkardığı onbir, bir puanı alayım onbiriydi, onu bile beceremediler.
galatasaray dün çok kötü oynadı, birinci gol defansın ikinci gol muslera'nın hatasıdır kanımca. ikinci yarı sabri değişikliği galatasaray'a çok iyi geldi. atak yapabildiler ama sonuç yok. burak yetersiz, podolski kötü, umut son vuruşta iyi değil. takım olmamış. dün sadece yasin ile o defansta zenci bi adam vardı du bakıyorum internetten adına ...heh denayer .

hele snijder hiç yoktu. neyse bundan sonra yüzümüzü güldürürler inşallah. başarılar.

not: beşiktaşlıyım.
güldürmüş maçtır. evet.
Galatasaray beklenenden çok gol pozisyonuna girip bonkörce harcamıştır. Bu performansıyla UEFA'ya katılır hatta 2 yi zorlar diye düşünüyorum.
Yıllardır geçmeyen, kolay ve basit gol yeme hastalığımız yine ortaya çıktı. Türk futbolunun en büyük sorunlarından biriside bu antrenman gollerini yememizdir. ikinci hastalığımız duran topları çok etkisiz kullanmamızdır. O kadar korner ve serbest vuruşta bir gol atamamak hele ki şampiyonlar liginde. Bak rakibe iki atakla iki golü attı güzelce üzerine yattı.
akp döneminde güçlenen atletico madrid'in galatasaray'ı yendiği maçtır. en son 1996'da la liga şampiyonu olan takım, akp döneminde uefa kupasını almış ve la liga şampiyonu da olmuştur.

yani yenilginin sebebi tayyip erdoğan'dır. evet.

(bkz: bravo recep tayyip erdoğan) *
Real madrid'i 3-2 yendiği maçı düşündürdü vay be dedirtti nerden nereye diye bu gece. Bu takımda 2 tane deli lazım
Galatasaray ın yaş ortalaması büyük kalıyor koşan futbolcu çok az.
Burak ya tutarsa zihniyetiyle vuruyor topa.
yasin gibi daha aktif ve koşan futbolcular gerekli.
Bu takıma 4-4-2 den başkası günahtır.

Ayrıca madrid li futbolcuların berberi kesin gebzeli.
evet bir şampiyonlar ligi maçını daha 4 gol yemeden savuşturduk çok şükür.

kale: muslera içindeki kediyi kaybetmiş, orası kesin, yinede olmasa, olmazdık...

defans: hatlar arası kopukluklar olmasahahahaha... ulan sabrinin olduğu defanstan ne olacak, ikinci yarı için çok bir şey diyemeyeceğim, madrid top falan oynamadı ikinci yarı, galatasarayın üstüne gelmedi, aynı defans hattı maçın başında olsa yine 2 gol yerdik.

orta saha: acilen rodriguez orta sahaya monte edilmeli, yanına dinamik başka bir orta saha konmalı. kanatlardan akmayı beceremiyoruz, bari içe kateden ama aynı zamanda kanadı kapatabilen orta sahalar koyalım, 2011-2012 galatasarayında olduğu gibi, bu şekilde sneijder merkez orta saha da oynayabilir.

forvet: <o>
forvet: ||
forvet: / \

1) madrid bizi her halükarda yenerdi, bizim rakibimiz kabul etsekte etmesekte astana, belki puan alabilirsek benfica. yine de sağlam bir oyunla belki puan alabilirdik, ama taktiksel hatalar ve futbolcuların vurdumduymazlığı ile maç 25. dakikada kaybedildi.

2) galatasarayın 2. yarı oynadığı futbolumsu kimseyi kandırmasın, tamamen madridin oyunun kontrolünü galatasaraya bırakmasından (adamların futbol felsefesi bu amk, kontrolü rakibe bırak çaktırmadan gol at) ve taraftarın protesto etmesi ihtimaline karşın koşmaktan kaynaklanan bir performans artışı vardı. benim tahminim galatasaray bu sene böyle çok ikinci yarı oynar, çünkü rakipler ilk yarıdan maçı koparmış olur.

3) bu denayer sağda oynasın, çift forvet umut + burak, yasin veya poldi oynasın, sneijder + selçuk + rodriguez + ??? (gönül emre çolak diyor, mantık hadi len diyor) şeklinde bir orta saha dörtlüsü olsun. Grosskreutz gelince soru işaretleri kalksın.

4) jem paul karacana kaptanlık, bilal kısaya ikinci kaptanlık verilsin, adamların bir misyonu olsun amk.

5) defansta chedjou - balta ikilisi mümkünse oynasın değilse puan kayıplarında fazla neden aranmasın...
3 ayda 4 yıldızlı otelden oda-kahvaltı aile pansiyonuna...
Atleticoyla akşam akşam delirmeler. .
Takım oyunu desen ayrı dert, tribünün boş olması ayrı dert. Podolski'ye ayar oldum berbat oynadı sağolsun.bi denayer iyiydi. Sanki biz 11 kisiydik onlar 20. Ilk maçtan belli olmaz ama sonuncu bitiririz gibi.
FIFA'ya boş kağıt gönderen takımı Şampiyonlar Ligi'ne gönderirseniz işte böyle olur!
ben doymadım açıkçası geçen sene gelenden geçenden 4 yiyen takım için bu başarı. tebrikler galatasaray tebrikler hamza hamzaoğlu!
(bkz: çılgın atletico cimbomu coşturuyor)
Dursun, dursun siz gidin amk.
#dursunözbekyalnızdeğildir.
atletico madrid'in şampiyonlar ligi öncesi ter atması açısından faydalı olmuş maç. arda'nın eski takımı olmasından ötürü madrid takımı acımış ve farkı arttırmamıştır.
SEN 3-5 TARAFTARIN DEDiĞiNE BAKMA DURSUN BAŞKAN BiZ SENi DESTEKLiYORUZ #StayWithUsDursunÖzbek.