bugün

diğer yazarlardan farkı olmayan yazardır. aklı başında şeyler yazıyorsa 10 yaşındaki yazara bile saygı duyarım. 35 yaşında aptal troll'ler de gördü bu gözler.
16 yaşındaki yazardır.
tam onaltı yaşında olan yazardır.

(bkz: bekle yaşımı büyültüp geliyorum) *
Abiler ve ablalar tarafından korunması gereken nesil.
trollük yapmadığı, formata uyduğu sürece sıkıntı yoktur. hatta öyleleri vardır ki itiraf etmese o yaşta olduğunu bilemezsiniz. * akıl yaşta değil baştadır demişler.
ask fm'de ergence takılanların yerine burada abilerinden/ablalarından bir şey öğrenmesi iyidir. tek temennim sağcı-solcu başlıklarına bulaşmaması.
Önemli olanın kafada bittiğini anlamamış bir arkadaşımızın açtığı başlık.
Sözlük formatına çoğu yaşça büyük yazardan daha çok uyabilen yazarlardır, hatta haftanın gammazlarında ikinci sıraya kadar yükselebilirler.* Mantıklı ve formata uygun davrandıkları sürece sorun teşkil etmeyen, zararsız insanlardır.

(bkz: Akıl yaşta değil baştadır)
vardır. bir yıl ile kaçırdığım yazar grubu.
Sıkıntı 15-17 yaşlarında sivilce torbalı çocuklardadır yazar olmaları için bi 10 sene daha beklemeleri gerekiyordu ama sabredemiyorlar ancak ben söz verdiğim gibi yaylanıyorum kahkahayla .
insanları böyle gruplaştıra gruplaştıra, ite ite nereye varacaksınız a beyinsizler? sırf yaşına bakarak o kişiye dair ne bildiğini sanıyorsun ki? cahil mahluklar. gençlik sizin yüzünüzden ilerleyemiyor işte. tepkiyse al sana tepki.

sen çocuksun sen otur, sen kızsın sen sus, sen şusun sen busun... ulan şans verin insanlara be, azcık fırsat. zaten ancak böyle yaş konusunda aşağılayabilirsiniz birilerini. sen o yaşa gelmek için ne yaptın sanki? ot gibi yaşadın, sen 20-30 yaşındasın da hayata ne verdin anasını satayım? anca böyle küçük hesaplar peşinde koşun. allah'ın salakları ya.

not: sinirlenmeyecektim, bak yine sinirlendim.
"zaten yeni gelmişsin, git de karpuzu öyle keselim, fazlalık yapma." düşüncelerine sebep olan, 15-17 yaş arasında olan yazarların hiç umursamadığı yazar iddiası. iyi yazan herkese kapımız açıktır. bu şekilde insanları yargılayanlara da kapımız hep açıktır, odanın sağ tarafındadır, çıkarken eşya unutmamaları ve kapıyı arkalarından kapatmaları rica olunur. güle güle.
7 yahut 8. nesilden sonra yazar alinmamali demistik zamaninda bolca.
16 yaş desesinize şu an siz bize burda kelime oyunumu yapıyosunuz ?
mutluluk aromali hayat adlı yazara

ne işe mi yarıyorum ?

ben 30 yaşındayım inşaah mühendisliği yapıyorum . ve senin sayamayacağın kadar çevre koruma gruplarına üyeyim . senin ve senin gibi bir çok insanın geleceğini yeşillendirmek için her gün uğraşıyorum . mesleğime gelince yine senin ve senin gibiler için bir çok yere çelik gibi sağlam binalar yapma - yaptırma uğraşındayım . anlayacağın şu ki senin için veya senin ileride olacak çocukların için saçımı her gün süpürge ediyorum bilgin olsun istedim abicim .
(bkz: liseli)

(bkz: ergen)

(bkz: daha ne diyim)
Süt dişleri yeni çıkmış olma ihtimali olan yazarlardir.

Amanda aman.
Sözlükte yazmasın dediğim yazarlardır. Haddini bil, git facebookta arkadaşına, "oha for" yaz ya da gir youtube'ye illuminati avına çık.
hayatinin baharinda, sivilceleri ile imtihanda olan körpe yazardir.
(bkz: açılın ben ergenim)