bugün

geçen sene yaşadığım bir olaydır. şöyle anlatayım; herkesin sevgilisiyle gezdiği, beraber resim çekildiği, karşılıklı hediyelerin alındığı bir gün olan 14 şubatta ben evde oturmak zorunda kaldım lan. elizabeth e sardım o gün. canım sıkıldı, batak yapacak okey oynayacak adam bulamadım be abi. herkesin başı bağlı bir ben vardım sap olarak. düşünün bi ya 14 şubatta ingilizce kelimeleri türkçeye çıkarıyordum.* lan ingilizce nedir, türkçeye çevirmek nedir! bugün 14 şubat lannn dedim kendi kendime. sonra gittim sinirden açtım mario oynadım, finale geldim bi baktım mario nun bile sevgilisi var lan!
o kadar koydu ki bana oturup ağlayacaktım nerdeyse. en yakın arkadaşıma telefon açtım kafamı dağıtmak için;

+napıyorsun kanka? dedim.
-napiyim kanka benim kızla takılıyorum. dedi.

hemen ''no'' tuşuna basıp yalandan şarjım bitti ayağı yaptım.
edit: her 14 şubattan geriye kalan sadece elizabeth.
seneler önceden alışılmış hadise.
(bkz: düşmana yapılmayacak şeyler)
allah düşmanımın başına vermesin dediğim zor durum.
Yalnız olduğu için internetten 14 şubat geyiklerini okuyup gülen tiptir.Herkesin başına gelebilir.
400 lira biriktirip karıya gidemeyen biçare ilkokulluların sorunu.
bir öküzle olmaktan daha iyi olan durum.
(bkz: sevgililer gününde sevgilisiz olmak)
arkadaşlar sadece geçen sene olan olay bu normalde vardı. zaten uzun bir ilişki yaşamıştım. ama geçen sene bunları hissettim.
çok ta zor olmayan durumdur.14 şubatın sembolik anlamı dışında diğer günlerden farkı yoktur.diğer günler nasıl yalnızsa insan o günde yalnız olabilir.
14 şubatta beni arabasıyla gezdirecek sevgili arıyorum.
en sevdiğim. en rahatı.
en güzeli hediye derdi yok ne alacağım derdi yok kafa rahat, dışarıda el ele çiftleri görünce ufak çağlı bir kıskançlık oluyor insanda ama o gün dışarıya çıkmamak en mantıklısı.
(bkz: 14 şubatta yalnızlık başkadır)
sevenleri kavuşturmayı kendine görev addeden bir insanın öldürüldüğü gün yalnız kalmak olmaz.
Bu günden, bu adamdan, bu adamı öldürenden,romadan, fransadan hatta abd den, serbest piyasa ekonomisinden, çiçekçilerden, çikolatacılardan,alacarte restaurantlardan, bugün iyi iş çıkaracaklarından, bu gece her gecekinden daha çok insanın sevişeceğinden vs den bahsedebilecek bir partner lazım. *
normal günde yalnız kalmaktan farksızdır. o ne amk ergen bebeler gibi tribe mi girelim.

--spoiler--
off hımmıınağğ ya bu sene de
yalnızım 14 şubat'ta
--spoiler--
bu hep böyle oldu.

genelde sevgili bulmakta zorlanmayan bir insanım. uzun süren ciddi ilişkilerimde oldu. ama hiçbir 14 şubat'ta sevgilim olmadı. lan bir şeyler oluyor tam bu ayda, ya ayrılıyoruz, ya ara veriyoruz ya da başka bir şey... ama sonuç hep aynı 14 şubat'ta yalnız kalmak.

bir bit yeniği var bu tarihte. aslında bu 14 şubat olayını çok takmayan bir insandım, fakat bu tarihle ilgili ciddi bir problem var. ne yapsam olmuyor, olduramıyorum. hiçbir 14 şubat'ta sevgilimle yemek yiyemedim. hani herkes yapıyor, benim sevdiceğim de bir şey beklemiyor ama yine de adettendir, ya o bana bir şey yaparsa korkusuyla planlanmış bir yemek bile...

hatta bir sevgilim vardı 14 şubat aynı zamanda doğum günüydü. sanırım olacak dedim, o bile olmadı. 12'sinde ayrılmıştık. bir bokluk var bu tarihte. ya da bende...

neyse siktir et.
En güzelidir. Süphesiz
totem mi yaptım nedir anlamadım ama hayatımın geleneğidir. katil olmayayım diye o gün dışarı çıkmam mesela.