bugün

para tuzağı tabi başka ne olacağıydı?
kapitalizmin oyunu bunlar.
görsel
14 şubatta para tuzağı olmayan aktiviteler de yapılabilir. 2 bisiklet kiralasan 20 tl, 1 piknik sepeti dolusu yiyecek de 30 tl olsun. Özünde para tuzağı olan bir gün olması o günü güzel geçirmeye engel değil.
Benimdir. Kapitalizmin oyununa gelmeyin arkadaşlar.
benim ama yalnız değilim. bu gibi anneler babalar vs gibi yapay günlerden nefret ederim. hediye almam aldırmam.
Yalnız değilim yine de para tuzağı olduğunu düşünüyorum.
iki yüzludur amk

Manutasi olsa gider zümrüdü anka kuşunun tüyünü yolar sevgisine verir..

250 gram uğruna herşeyi yapar..
keşke biri olsada hayatımda beni duygusal olarak mutlu edebilecek bütün paramı ona harcardım her türlü hediyeyi alırdım ama yalnızım bu hayatta yalnızlığı kendim istedim hatam çok kendimi asla affedemeyeceğim galiba.
Sevgilim olsa da aynı cümleyi kurarım. Sevgililer günü, doğum günü, tanışma yıldönümü vs. Vs. Saymakla bitmeyecek kadar çok özel gün uydurulmuş ve hepsinde hediye bekleniyor, normalde para etmeyecek, bir işe yaramaz saçma sapan ıvır zıvıra dünyanın parasını istiyorlar.

insan sevdiğine hediye alabilir ama bunun için yılın belli günlerini beklemenin amacı ne?
sevgilim olduğu halde aynı şeyi düşünüyorum. cringe geliyor hatta.
Gerçek düşüncesi sevgili yapınca açığa çıkacak, olandır.
Para tuzağı kısmını da geçtim. Bu tarz günler bana göre zeka seviyesi idiot düzeyinde olanlara hitap eden olaylar. Yalnız falan da değilim, evlilik arifesindeyim.