bugün

Allah belasını versin böyle insanların. birde kuran hocasıymış. şerefsiz pezevenk. onun aletini alıp burun deliklerini *ikeceksin.penisinden asıp ibreti alem için gezdireceksin.
"14 yaşındaki erkek çocuğun bağırmadığı bu nedenle kendi rızası olduğu ......." bu cümlelerle bitmemesi gereken olaydır.

2013 marta kadar devam etmiş tecavüz.

hayır bir de öğretmen diyorlar. ulan tam orospu çocuğu olan bu şerefsize öğretmen demeyin bari mesleğimizin adını kötülemeyin.
(bkz: Tecavüz kurbanları için milyon penis kesile)

derhal... en kısa zamanda. tüm tecavüzcülerin.

dilerim Allah'tan. amin.
başlığı okuyunca kesin amerika'da kadın öğretmenin erkek öğrenciye uyguladığını düşündüğüm olay olmuştur. ama maalesef ülkemizde gerçekleşmiştir ve suçlular her zaman ki suçsuz, masumlar ile mağdur edilmiştir. sonra hukuk devleti olmaktan ve adaletten bahsedin durun.
kanım çekildi be amk ne vicdansızlıktır ne şerefsizliktir bu ya amk orospu çocukları öldüreceksin bi de kuran hocası amk bi de din ögretip ahlak ögretir amk serefsizi.

sabah sabah sövdüren başlıktır.
diken diken oldum okurken. kimyasal hadım gelmeli.
tecavüzün artık ağır cezada yarglanması gerekmektedir ve küçük çoçuklara tecavüzde af kapsamından çıartılıp suçlu sonuna kadar cezasını çekmeli hafifletici sebepler kabul bile görmemelidir vay efendim kendisi biliyordu istiyordu hikayelerini bi kenara bırakılmalıdır .

not ; toplum artık bu konuda taviz verilmesini istemiyor .
Doğrudan hadım edilip, tecavüzcüler koğuşuna konması gereken hoca. Okurken dahi midem bulandı amk!
kendilerini osmanlı torunu olarak tanıtan ve bununla gurur duyanların iktidarında gerçekleşmiştir. hoca, ouldakaloriferciolarak gösterilmiş, Nitelikli cinsel istismar cezası almasın diye.
(bkz: akp döneminde oğlancılığın artması)
koğuşta kim kime tecavüz ediyor görecek olan insan evladıdır.
abazanlığın geldiği son. nokta ulan ne midesiz ahlaksız pezevenk dingilsin. böyle ibneleri ceza evinde
psikopatların arasına koyacaksın gelen gidin geçsin ahlaksızın üstünden ki diğer ibnelere ibret vesikası olsun.
(bkz: dindar bir gençlik yetiştirmek istiyoruz)
Yargı zivanadan çıkmış, yol geçen hanı olmuştur. Demokrasi işlevselliğini yitirmistir. Biz toplum olarak bilincimizi yitirmeyelim ve bu habere kayıtsız kalmayalım. Hepinizin kardeşi, oğlu var bu yaşta. Yargı gerekeni en ağır şekilde yapmalıdır. Sadece bu şahsi değil, bu şahsi koruyan tüm yurt görevlileri bu şahıs kadar ağır ceza almalıdır.

Mide bulundaran, insanı ınsan olduğu ıçin utandıran vahim olay.
zamanında bir iki kızla takılsaydı bu hale gelmeyecekti. sokakta bunlardan çok fark tek fark cesaret edip yapamıyorlar.

bu ülkedeki erkeklerin en az %20' si, mini etek ya da dekolte giyen bir kadının sekse susadığını dahası uygun ortam olduğunda karşısına çıkacak ilk kişiyle seks yapabileceğini düşünüyor. gerçekten buna inanıyor ve buradan feyz alarak laf atıyor, tanışmak istiyor, peşine takılıyor, tecavüz ediyor.

ben çok şaşırmadım habere, kim bilir daha habere konu olmayan kaç çocuk vardır bu ülkenin benzer yerlerinde. benim rus bir arkadaşım var ve bana şunu demişti;

''sözde siz tutucusunuz ama ben türkiye' de gördüm kuzenle evlenmeyi.''

onun yine rus kız arkadaşının birgün otobüste giderken boş yere, erkek yanı gerekçesiyle oturmayan kızı görünce söylediği cümle: ''sizin kızların aklına hep seks var demek ki. benim aklıma bile gelmezdi a burada erkek varmış demek, dikkat bile etmezdim belki.''

bu şekilde duyguları bastırmaya, her şeyi sansürlemeye devam...

şimdi bu entryden ''herkese sevişsin diyor lan bu'' manasını çıkaracak maldan özür diliyorum. hiçbir şey anlamadığı halde yine de bu kadar yazı okumasına neden olup zamanını çaldığım için.

son olarak: allah belasını versin o adamın, versin çünkü biz hukuk devleti olduğumuzu, hukukun üstünlüğünün geçerli olduğunu iddia ettiğimiz halde veremiyorzu böyle adamların cezalarını. nasıl olsa allah verir ya cezasını, bence salalım gitsin adamı. hak aramayalım, tepki koymayalım allah' ın takdiri diyelim. sonra tepki koyunca çapulcu filan oluruz, bölücü oluruz, din düşmanı oluruz. kader bu, allah' ın takdiri bu diyelim bırakalım adamı. yok bırakmayacaksak o zaman başka alanlarda hak aradığımızda da bunun aynı şey olduğunu anlasın birileri.
faiz lobisinin, hayın soros'un, kitapsız çapulcuların falan finanse ettiği bir özel yurtta çalışmadığını düşündüğüm bir vicdansız. özel yurt he mi? koy koy adını koy ya, çekinme.
camiye asla ve kat'a ayakkabılarla girmeyeceğine inandığım bir öğretmen. en mühimi bu. gerisi laf-ı güzaf, iftiradır efendim.
idam gibi bir cezanın ne kadar gerektiğini düşündüren durumdur. şerefsiz herif!
öldürülmesi gereken bir mikrop. adaletini sikeyim dünya.

http://www.gazeteci.tv/di...-tecavuz-etti-172289h.htm
(bkz: amına koyduğum tacizcileri ülkeden gitsin)
haber doğruysa en ağır şekilde cezalandırılması gereken puşt. bu arada 2012 de olan haberin bekletilip yazın haber edilmesi de şuan yaz tatilinde olan çocukların kuran kurslarına gitmemesi için yapıldığı da aşikar. hürriyet gazetesi haberciliği bu işte.!
bunu yapan öğretmen değil orospu çocuğudur. Artık idamın geri gelmesini gerektiren durumdur. Böyleleri ya öldürülmeli ya hadım edilmelidir.
böylesini alıp cami minaresinin o sivri tarafına oturtcan.
sinirden ne söyleyeceğimi bilemiyorum, her küfür kifayetsiz kalır. böyle organizmalar idam edilmeli, bu tür olaylar idamın ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor. bu o.ç nu idam et herkesin önünde ibreti alem için, bak bakalım biri cesaret ediyormu.
allahın belsı azgındır. ulan erkek çocuk birdeyani, git damacanayla yap rulmanla yap bi nefesini tut geber yaa bi öl ya yeminle öl yani.
(bkz: )