bugün

doktorlar caddesi üzerindeki varuna' da yapılacak zirvedir. zirvenin varuna etabından sonra carpe diem' de içmeye, arzu edilirse, gidilebilir.
kesin olarak katılacaklar listesi aşağıdaki gibi olan zirvedir.

abberline
pitiless *
potatiumk
mea culpa
soul mate
zemberek yılanı
romolo

kesin katılacaklar listesinde adı olmasa da benden yazar olmaz da zirveye ısrarla beklenmektedir. rezervasyon için artı kişi sayısı verilebileceğinden, henüz katılacağını belirtmeyenlerin haber verme zorunluluğu olmasa da, haber vermeleri rezervasyonun kesin sayısı ve ayakta kalmama açısından önemlidir.
ders, iş ve rutinin nedense toplumun kaldıramadığı bir yük olduğu günümüzde, 3 saatlik sınavlardan ve nedense bir güne inen gösteriş amaçlı sevgilerden daha önemli şeyler olduğunu kendime tekrar etmeme bir kez daha sebep olan zirvedir.
matematik, iktisat, işletme, muhasebe gibi canavarların tepeden tepeden baktığı ve zamanı çatır çatır yediği bu dönemde, sevmediğim ve sanırım sevemeyeceğim eskişehir' de, sokakları dolduran somurtuk kalabalığın aksine güleryüzlü ve farklı bakış açılarıyla düşüncelerini ifade eden güzel insanların olduğunu görmek çok güzel.

--spoiler--
ben mi yanlış gördüm yoksa katılım listesinde 10 kişi mi vardı?
--spoiler--

benden yazar olmaz' ı görmeyi çok isterdik ancak kendisi gelemeyeceğini bildirdi. olsun, başımızın üstünde yeri var. darwen ve soul mate ' nin de... ancak zemberek yılanı, potatiumk ve day dreamers' a bir tek lafım olacak: teessüf ederim!
genelde günceli ve sinemayı konuştuğumuz bir zirveydi. eskişehir' in fena halde somurtuk ve bir selamı bile çok gören insanını unutturdu bana. romolo, ülkemizin geleceği konusunda önemli fikirlere sahipti. pitiless, dersten çıktıktan sonra büyük bir incelik gösterip zirveye yetişti ve sartre konusunda aynı fikirde olduğumuzu anladım. mea culpa ve vova da diziler konusunda geniş bir birikime sahipti. dolu dolu 2.5 - 3 saatlik sohbet; tek kelimeyle mükemmeldi.
her şey için teşekkürler güzel insanlar.
bu güzel zirve için en başta.
kalıplaşmış düşüncelerin insanı kimliğinden ve gelecek hayallerinden kopardığı ülkemiz için hala umut verdiğiniz için.
yalnızlığın paylaşılamayacağı zirvedir.
(bkz: istanbul dakilerin başı kel mi)
uzak olmasa kesinlikle katılacağım sevgi pıtrcığı tiplere bakıp bakıp "allah mutluluğunuzu daim etsin." dualarını esirgemeyeceğim ziervedir.
sevgililer gününde ağlayanlara, mendil satarak köşeyi döneceğim zirvedir. "ağlamak güzeldir" şarkısı sürekli dinletilip, olağanüstü kâr beklenmektedir.
ne acı ki gelenekselleşmiş zirvedir...
malum günde malum zirveye katılamayanların ancak cnntürk, ntv gibi haber kanallarının canlı yayınları ile televizyondan takip edebileği zirvedir.
son hazırlıkların tamamlandığı düşünülen zirve.
(bkz: 14 subat sevgililer günü zirvesi)
bir benzerini * ve ben ankara' da yapacağımız zirvedir.
9 Aralık 2006 Eskişehir de sözlük zirvesinden çok daha fazla yazarın katıldığı efsane zirvedir.
14 şubat 2007'de gerçekleşmiştir.
Sanılanın aksine Bu zirveye katılanların % 90'ı kızdır.
Fakat o güne ait ne bir fotoğraf, ne de video kaydı maalesef yoktur.