bugün

ne yazık ki ne staddan ne de digitürk ten izleyebildiğim maçtır. eskiden olsa kartal yürekliyazarlardan gabriel omaryetişirdi en sıkıntısız akan ülker ile...
şimdi o yok amakartal yürekli yazarlarımız bitmez.
fenerbahçe'lilerin, '' ete para vermeyin, birbirinizi yiyin.'' modunda izleyeceği maçtır. kafa rahat.
maç öncesi bjk'nin moral motivasyon olarak iyi bir durumda olmadığı, performans açısından da 3-4 hafta öncesine göre gerilediği ve gs tarafında ise çok önemli bir mustafa denizli faktörü olduğu göze alındığında gs'nin galip ayrılma olasılığının yüksek olduğu maç.
diye dolandığım bir baka maçtır. bekliyoruzz
Selçuk yerde

Burak ofsayt

ifadelerini sıkça duyacağımız maç.
donup duruyor izlenmez bu maç amk.
beşiktaşın küsküyü vereceği maç...
Tribünler bomboş amk sorsan herkes canını verir.
başarılar beşiktaşımmm.
tolga zengin sakatım ayağına oynamıyormuş maçta.

2011'de emenike fenerbahçe'ye karşı sakat raporu olup oynamadığında adamı neler ile suçlamıştı acaba?

not: emenike sezonun son maçında trabzonspor'a karşı da oynamamıştı. (bkz: lol)
acayip e susadığım maçtır.
Galatasaray'ın 3-2 alacağı maç.
Beşiktaş iyi bastırıyor diyolar ya hayırlısı bakalım.
beşiktaşın yüklendiği karşılaşma.Galatasarayın kendine gelmesi lazım.
Galatasaraya hardcore yapilan mac. Muslera olmasa bitik bir takim. Kendinize gelin amk.
Ulan bu kadar aciz futbol mu oynanır amk gs dedirten maç. Yenemezsek havlu atıyoruz lige amına koduklarım. Bu ne sikimden bi futbol. Beşiktaş tek kale oynuyor lan. Ben bunları yazarken de burak çıktı umut girdi al işte. Kaybettik geçmiş olsun. Fenerin şampiyonluğu da hayırlı olsun.

Edit: umarım göt olurum.
Beşiktaş'ın tek kale oynadığı maç.

Not: gs.
tribünlerde yılmaz Vural vardı. ne iş la. hayrossun.
Mete kalkavan'ın kartlarını evde unuttuğu maç.
Mario gomezspor.
2 den 2 100 tl attığıım maçtır. gittim bayiye sigara krizim tutmuş tabi hemen admaa 2 den 2 100 tl oyna dedim ben geliyorum. çıktım bir sigara yaktım arkadaşa döndüm hele bir tutsun iyi bi kafaları çekeriz.
beşiktaşlılar neden bu kadar gergin anlamıyorum?
galatasaray'daki bu yumuşak orta sahayla işinin zor olduğu maç ama 2.yarıda atamayana atarlar kuralına güveniyoruz....
Beşiktaş'ın çatır çatır futbol oynadığı , galatasaray'ın ise ne olduğu belli olmayan bir oyun anlayışını benimsediği maçtır. Koskocaman kulüpsün hala burak'ı savunma arkasına kaçırarak gol atmaya çalışıyosun. Allahtan burak sakatlandı da çıktı bakalım şimdi napıcan.
Yasin çıkar, Emre girer bu maç galatasaray'ın olur.
beşiktaş bu maçı verirse taraftarları çıldırır o kesin de.