bugün

içler acısı bir olaydır. sözde müslüman olan devlette görilen sıradan kadına değer verilmeyen ne olucak ameke dedirtirir.
haberi okuyanların "Senin zihniyetini sikeyim, verdiğin vereceğin kararı sikeyim" tepkisi vereceği olaydır.
kararı verenlerin kendi kızlarını hiç düşünmediklerini göstermiştir. ama onların başına asla gelmez böyle olaylar, sahipsiz ve ürkmüş olmak gerekir razı olmak için. lanet olsun.
tecavüz, daha güçlü olanın kendinden güçsüz olanın bedenine yaptığı iğrenç bir saldırıdır ve bu işi sağlamlaştırmak için makam ve mevkilerini de kullanmaları bence bu adamları idamlık yapar.
doğuda fazlasıyla yaygın olan bir durum. şimdi mahkeme bu gibi davranışlarda bulunanları toptan içeri alsa sokakta üç beş kişi kalacağını bildiğinden bu tarz hafifletici sebepler arıyor sanırım. ha rezillik dizboyu o ayrı.
yargıtayın onadığı olay.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19130305.asp.
adalet sistemimizin ishal olduğunu gösteren karardır.

13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden 26 sapığa sesleniyorum, bundan sonraki hedefiniz adalet sistemimiz olsun, ben sordum rızaları var. / istiklalakarsu
başsavcılıktaki elemanların istismarcılarla aynı kalıptan çıktığını gösteren olay. (bkz: yazıklar olsun) (bkz: 70 milyon yüzlerine tükürse azdır)
memleket insanlarından tiksinme sebebi. haberi okuyunca 'siktirolup' gitmek gerek diyorsun mına kodumun yerinden.

skandal karar verildi dedik. yargıtay düzeltir dedik ama nerede(!) aynı kafada hepsi.

kararda dahli bulunanların çocuğu vardır muhtemelen. ya da bir yakını-akrabası vardır 13 yaşında. ulan araştır bir yahu! bak çevrendeki 13 yaşında olan kız çocuklarına, bak ulan kendi çocuğuna(!) 13 yaşında olmasa bile 13 yaşında ne şekilde davrandığını-davranabileceğini bir düşün, ne gibi istekleri vardır diye bir düşün, neye rıza gösterir diye düşün 13 yaşındaki çocuk. çocuk lan bu vallahi çocuk. ''13 yaşında'' kendi rızasıyla ne yapar 13 yaşındaki çocuk. neye rıza gösterir ''13 yaşındaki çocuk''...

sizi okutup, adam eden eğitim sistemini sikeyim. size karar verme yetkisi veren 'adalet'inizi sikeyim...
buradan savcının da "o.ç." olduğu sonucunu çıkarabiliriz sanırım. 13 yaşında ki bir çocuk istismarın farkındaymış ta bilmem neymiş. ah bunları çüklerinden taksime asacaksın ki işte. kopana kadar kalsınlar orada.
tecavüzcülerle onur ve namus konusunda yarışsa başa baş gelecek hukukçuları hatırlatır.
ülkenin her şeyinden nefret etmemi sağlayan sözde razı olmadır.
şimdi bunu da hükümete bağlamayın ne alakası var diyenler olacak.
12 eylül referandumu ve değişen kurumlar. hani birileri bazı yerleri kendi arka bahçeleri sanıyordu, dedeler ele geçirmişti bilmem nereyi hatırladın mı?
peki sorarım bu ülkenin hukuk sistemi akp'nin eline geçtikten sonra tecavüz durumlarında kendi istedi psikolojisi bozulmadı gibi bahanelerle ceza verilmemeye başlanmadı mı?
hayırsa bu kararı veren yargıtaya hükümet neden sormuyor, soruşturma açtırmıyor 18 yaşından küçükler rıza göstermiş bile olsalar bu suçtur suç kalacak diye.
işte size akp tarzı müslüman ahlakı = pedofili.
ekleme: ya hükümet soruşturma açabilir mi savcı mı lan ehehe diyecek mallar için hatırlatırım çok sevdiğiniz tayyip bir zamanlar ben de savcısıyım diye götünü yırtıyordu sikimsonik davalar için.
tecavüzün legal hale getirildiğini görmemizi sağlamıştır. bundan böyle herkes götünü sağlama alsın. gördüğünüz gibi memleketde ne can güvenliğinizi ne de mal güvenliğinizi koruyacak tek oluşum yok. burada yaşamaktan tiksiniyorum bazen.
o değil de ogün samastla cem garipoğlunun rızaları 18 yaşından küçük diye kabul olmazken, 13 yaşındaki kızın rızası nasıl kabul oluyor? hukuk bilgisi olan arkadaşlar bir açıklasa ya bunu bana.
'hayat var' adlı filmde gerçekleşen durum.
hukuğun olmadığının bilmem kaç milyonuncu kez kanıtıdır. çok küfretttim, burada da devam etmeyeyim ama insan kalmak bu kadar mı zor yahu? burası nasıl bir ülke, yapan hadi vahşi, ya yargıtay, ya o davayı inceleyen savcılar.

13 yaş demek el değmemiş hayat demektir, aldınız kızın elinden. yazıklar olsun..
ülkeden ayrılma nedenlerınden bir örnek turkıyede ki adaletın ne kadar vahim oldugunu gösteren durum.

(bkz: bu ülkenın sonu iyi değil)
nereden bakarsanız bakın bu bir skandaldır, hukuk skandalıdır. o daha çocuk lan, annesinin dizinin dibinde oturması gereken bir sabi. nasıl oluyor da cinsel istismara rıza göstermesi dikkate alınıyor.

ağla n.ç. ağla, bu ülkenin haline ağla, bu zalimlerin arasında avuçlarına gözyaşı yerine kan damlasın.
ülkedeki her vicdan sahibi bünyenin isyan ettiği karar. hani adaletin temsili, gözü kapalı, elinde terazi olan bir kadın vardır. işte bu kararla, o kadın da, tecavüze uğramıştır.
çukurun da bir irtifa olduğunu ve kimilerince "yüksek" olarak tanımlandığını bir kez daha acıyla farkettiğimiz olay.

13 yaşındaki birey çocuktur. kendi rızasıyla orospuluk ettiğine karar veren devlet bu çocuk sokakda kimliksiz yakalansa ailesine haber verir, onlara teslim eder, oy kullandırtmaz, borçlandırmaz, okumayacağım dese onun kararını dikkate almaz okula gönderir. evlenmeye kalksa izin vermez.

ama gönül rızasıyla fuhuş yaptığına karar verir.

geçen gün de söyledim akp'nin en büyük günahlarından biri de budur. elektrik su parası, vergi toplamamak bile bir şekilde alıştırıldığımız bir kepazelik ama ülkede sivas'ın doğusunda yasalar işletilmiyor.
bu yargının neyin kafasını yaşadığını düşündüğüm olaydır. reşit olmayan biriyle bile zinanın suç olduğu halde 28 kişinin birden açıkça istismar etmesine nasıl böyle bir karar verilebiliyor anlamış değilim.
hiçbir insan evladı tarafından kabul edilemez, gerçek dışı bir durumdur.
erkek egemen toplumun, erkek egemen mahkemelerinin düşünce yapısı budur.
28 sanık eşraftan yada devletin bürokratıdır. güçlüden ve baskıdan yana tavır alınmasıdır.
yüksek mahkeme ancak sanıklardan biraz yüksekmiş, o kadar.
şimdi bu haberi duyupta şevke gelen sapık bir bireyin o kararı veren hakimin kızına aynı şeyi yaptığı zaman da aynı pişkinlik ve genişlikle aynı kararı acaba verebilecek mi o hakim düşünmek istiyorum sözlük.
18 yaşındaki samast' a kendi rızasıyla yapamaz deyip, 13 yaşındaki kıza böyle bir işi kendi başına, kendi rızasıyla yapabilmiştir diyebilmek dünyanın başka neresinde olabilir? *
13 yaşındaki kızın 28 tane şerefsizin, öyle böyle değil ama, sapına kadar şerefsizin cinsel istismarına razı olması kararını verenin biz ülkece... neyse denesi sözde rıza gösterimi.