bugün

sabah vakti güneş pırıl pırıl parlarken inceden başlayıp sonradan tipiye çevireren şaşkın ördek versiyonlu kar yağışı.

edit: an itibari ile bostancı dolaylarında bardaktan boşanırcasına yağmaktadır.
istanbulda oturupta göremediğim kar yağışıdır. *
an itibari ile şişli de etksini yitiren kar yağışıdır.
Anadolu yakasında görülmeyen kar yağışıdır.

Edit: Üsküdar'dan Pendik'e kadar geldim, sahil yolu boyunca rastlamadım
taksim'de çok güzel görünebilen kar yağışı.
bekleye bekleye bi hal olduğumuz ,artık umudu kestiğimiz kar yağışıdır.bu şehre biraz zor kar yağar,korkuyorum bu yaz da susuzluk korkusu saracak hepimizi....
beykoz da beyaz görüntünün azda olsa oluştuğu kar yağışıdır. etkisini fazla sürdürebileceği beklenmiyor.
aksam ana haber bültenlerine 15 dakika kafadan konu olacak kar yagisidir. saglam malzemedir.
saat 10 itibariyle duran harküladelikti.
suadiye ve çevresinde mikro seviyede gözlemlenen yağıştır. gönül istemez mi hayvanlar gibi yağsın da çıkıp çocuklar gibi coşalım, taşalım. ama yok.
ntvmsnbc.com dan bir haberle bu olaya açıklık getireyim:

"Meteoroloji istanbul Bölge Müdürü Mustafa Yıldırım, istanbul genelinde etkili bir kar yağışı beklemediklerini, karla karışık yağmur ve kar yağışının özellikle istanbul Boğaz çevresi ve Anadolu yakasında süreceğini söyledi."
an itibariyle anadolu yakasında tekrar başlamış olan kar yağışıdır.
levent'ten etiler tarafının, ve boğaz köprüsü'nün görünmemesine neden olmuş tipi şeklinde kar yağışıdır.

(bkz: göz gözü görmüyor)
aralıklarla süren ve an itibari ile tipi halini almış güzelim doğa olayı.*
gebzenin de bir süreliğine katıldığı yağı$ silsilesidir. an itibariyle kar yağı$ı durmu$tur.
(bkz: istanbuldaki yazarlara imrenmek)