bugün

az önce sallandım istanbul.

Yalova tabanlı.

Tarih Saat Enlem(N) Boylam(E) Derinlik(km) MD ML Mw Yer Çözüm Niteliği
---------- -------- -------- ------- ---------- ------------ -------------- --------------
2015.08.13 04:01:28 40.6992 29.2918 10.6 -.- 3.8 -.- YALOVA ACIKLARI (MARMARA DENIZI) ilksel
Sarsılarak şey olmuşsundur kardeş şey işte şey.
gebzeden hissettik. fena sallandım. yatak yerinden oynadı.
Evet deprem oldu. Elim ayağım titriyo nasıl salladı öyle.
istanbulda hissedilen deprem. Çok şiddetli miydi tam anlayamadım, o sırada ayaktaydım ama hafifti sanırsam.
sarıyer'den hissedilmiştir.
hissetmediğimdir.
Korkudan uykumu kaçıran deprem. Elim ayağıma dolandı. En üst kattayım bir de. Gitsem gidemem kalsam kalamam durumlarındayım
4.01 sularında 3.8 büyüklüğünde yalovada olmuş.

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst4.asp
yalova'dan da hissedilen depremdir.

edit: da fazlaymış zira merkezi burasıymış.
Kalkıp ışığı yakıp tavanda asılı eski lambaya baktırmıştır.
(bkz: 13 uğursuzluğu)
2015.08.13 04:01:28 40.6992 29.2918 10.6 -.- 3.8 -.- YALOVA ACIKLARI (MARMARA DENIZI) ilksel
derinliğe rağmen böyle salladıysa büyük istanbul depremi öldürecek hepimizi.
Deprem fobisi olan bi insan olarak Ankara'da uykum kaçtı.
istanbul pendik çok şiddetli hissetti. tedirginiz.
yalovada da hissedilmiştir. öyle bir sesle uyandım ki kulağımdan gitmiyor. hala elim ayağım titriyor. allah beterinden korusun!
Kadıköy'de hissetmediğimdir.fakat meteor yağmuru kedimin acayip acayip hareketleri korkmama neden olmuştur.
çok şanssızım ben amk. 99 yılında gölcükte merkezdeydim. şimdi büyük deprem olasılığı taşıyan iki şehrin arasındaki kentteyim. gebzede. istanbul dibimde yalova dibimde. ne olursa önce ben hissedeceğim. yazık amk.
Ateiste hatim indirtecek kadar olmaz umarim.. Artci olsun.. Oyle kalsin.. Amin..
http://galeri8.uludagsozl...tanbul-depremi_812751.png

sözlük yazarlarının solomon'da oturduklarını kanıtlayan deli durum.
Ağzınızı bi hayra açın yahu. Belki küçük bir depremdir, büyük istanbul depreminin habercisi değildir. Uykumuzu kaçıran deprem. Allah hepimizi korusun.
17 ağustos depreminin olduğu hat ile aynı hat üzerinde olmuş deprem. yürekleri agza getirmiştir. daha beterinden korusun allah amin.
yahu 13 ağustos 2015 yalova depremi'dir, istanbul'dan hissedilmiştir sadece.

hemen atlamayın "istanbul depremi" diye...
Yine bir gök olayı ve Deprem.

bir bağ kuruyoruz ama ne nedir bilinmiyor.

feci korkuttu.