bugün

(bkz: iskeçeye atom bombası şoku)
sallamıştır.
Arkadaşlar sismograf mısınız nesiniz allah aşkına.

3-4 arası bir sürü deprem oluyor her gün. Bunu mı hissettiniz hayret ya.

görsel
tam yatağa girdim, yatmadan önce telefonla biraz takılıyordum ki resmen bana doğru yaklaşan bir uğultu duydum. bildiğin böyle derinden gelen bir ses duydum ve 1-2 saniye sonra sallanmaya başladık. acaba sadece ben mi duydum o sesi sözlük?
tokattan hissedilmedi zaten biz hiç birini hissetmiyok, ehi ehi

Yalova merkezliymiş.
yarın yalovaya gidiyorum. bakalım artçısı bize denk gelecek mi.
geçmiş olsun inşallah bunla kalır.
umarım büyük istanbul depreminin ayak sesleri değildir.
yaklaşıyor.
kars'tan hissedilmiştir. geçmiş olsundur.
99 yılında bir felaket atlatması sebebiyle, ikamet orada olmasa bile korkutur..
nerede olursa olsun hissiyatı kötüdür.. yürekten geçmiş olsundur.. :(
17 agustos depremini hatirlatmistir.
en kotu deprem bu olsun dedigim cok uzaklarda oldugum icin bilmedigim depremdir. daha kaybettiklerimizin acisi yuregimizde. tekrar en kotu depremimiz bu olsun diyorum.
Yalova açıklarında meydana gelmiştir. Silivri'de hissetmediğim deprem.
Oğlum bunu nasıl hissettiniz lan? Düşük büyüklükte deprem.
beni uykumdan uyandırıp direk noluyoruz lan diyerek ayağa fırlatmış depremdir... uyku sersemi iki bardak su içtim aq korkudan...
istanbul'dan sesleniyorum.O saatte burada herkes uyuyordu.
istanbul'dan sesleniyorum.O saatte burada herkes uyuyordu.
Noldu la sallandık mı biz şimdi. Bende rüyamda ortaokulda aşık olduğum çocuğu gördüm diye seviniuyodum, onla bakışıyım zaten anca hayatıma kırk yılın başı bi ekşın girecekti yine anlamadık, çok mu sallandık ya (bkz: g*ötünde pireler uçmak).
günahlar artık sokakların ortasında insanların gözünün önünde işlediği zaman ve insanlara bunlar normalmiş gibi geldiği zaman allahın azabı yakındır.
lan şunun şurasında 6-7 saat uyku uyuyoruz amk depremi gidip gidip uyuduğumuz zamanı buluyor.

al! 1.5 saattir gözler fal taşı yine..

Şu oyunu lütfen kurallarına gore oynayalım, taban dalmayalım.

(bkz: fair play)
kaybediceğim bişey olmadığı için korkmadığım deprem.

keşke uykumda yakalasaydı.
Yalova- Marmara denizi açıklarında 3.8 şiddetinde gerçekleşen deprem. 3.8'i bu şekilde ciddi salladı, umarım daha da kötüsü olmaz. Aklıma büyük istanbul depremi ihtimalleri geliyor sözlük, daha da tırsıyorum. Böyle durumlara nasıl hazırlıksız olduğumuzu çok daha iyi anlıyorum.
bursa'da hafif salladı sanki. uykuluyum tam seçemedim.
Marmara denizi açıklarından gelmiştir.

umarım deniz çıldırmamıştır.