bugün

Tek bir gerçek var o kadar para yalan oldu turkiye icin.
Tek bir şeyi merak ediyorum: bu kadar pisliği temize çıkarma gayreti için neyinizi kaça sattınız?
Sen soyle bakalim gercegi. Nerede bu para? Sozlerle degil belgelerle ispatla. Cikrikci karinin g*tu gibi cigirtmakla olmaz bu isler.

is-pat-la.
Elimizde 2 gerçek bulunmaktadır.

1. Gerçek tayyip erdoğan tarafından söylenmiştir: pandemi döneminde yardım için harcandı o para.

2. Gerçek yine tayyip erdoğan tarafından söylenmiştir: para kasa da istersen git bak.

Şimdi belli bi miktar para için 2 ayrı gerçek var ise bu gerçeklerin en azından biri yalandır.

Acaba hangi erdoğan yalan söylemiştir?
kasa derken ayakkabı kutusu olabilir mi o.
Kaynak a haber. Ben ikna oldum gençler. O rakamlar gta şifresi olmasın sakın?
Bir gerçek(!) kaynağı olarak a haber!

Len madem 128 milyar dolar buhar edilmedi, paralar nerede? Naci ağbal neden görevden alındı? Faiz arttırdığı için dersen, derim ki yiğit bulut neden artışı geri almadı?

Sakın 128 milyar doların kimlere peşkeş çekildiğini araştırdığı için görevden alınmış olmasın?
Tatavayi biraksinlar da para nerede onu soylesinler ?
128 milyar dolar nerede ?
Pandemide mi harcandi yoksa yol mu yapildi ?
Reisiniz bile ayri ayri konusuyor.
Üşenmedim ve yadırgamadım okudum. Ancak haberin hiçbir yerinde o tutarın nereye gttiği açıklanmamış. Milli paranın convertable olduğu, pandeminin ekonomik etkilerinden falan bahsedilmiş o kadar.
Soru basit: 128 milyar doları hangi tarihlerde, kimlere, hangi kurlardan sattın?

Akp'nin pravda'sında bu soruların cevabı var mı? Yok!

O zaman neyin tatavasını ediyorsunuz?
8 sene once ayakkabi kutularina dokdurduklarinda en azindan paralari baska subeye transfer ediyoruz diye yalan soylemislerdi. Simdi soyleyecek yalanlari da kalmadi. O nedenle susuyorlar. Nasil Bir yalanla gelecekler karsimiza merak ediyorum.

Tabi ki g*tumuzle gulecegiz yine.
Zaten doların sekiz TL olduğuda yalan.bürüt asgari ücretin 3500 falan olduğu hepsi yalan. Aslında para içinde yüzüyoruz ama kıymetini bilmiyor bu totoşlar. Kılışdar istifa.
Damat aldı götürdü.paralar buhar oldu.
anlaşılan parayı birileri kendi hesabına atmış .
Akpli olursun, haram yersin, paranın amına korsun ama bunları savunmaya çalışan 4 bin tl maaşlı adamları anlayamıyorum mk.

Zaten haysiyetin yok eyv da bari cebini doldur
Peçete üzerinde 128 milyar korona salgınında harcanmıştır yazıyor.ben ikna oldum.
Tamam ikna oldum ama birkaç sorum var:

Kimler o konvertibl türk lirasını isteyip karşılığında dolar almak istiyor? Merkez bankası türk lirasına bir talep patlaması bekliyor olmalı. Neden bu beklenti?

Talep eden çoktu ise neden sadece bizden doları çekip TL sattılar? Elinde bu kadar bol TL olup dolar rezervlerini emenler kim?

Yazıda ismi geçen müdahaleci Trump, a haber in biden karşısında destek çıktığı Trump mı?