bugün

bana göre kemik torbası olmasından iyidir ama sağlığı için kilo versindir.
kilolar verilir önemli olan insanlık.

emme kafes dövüşüne davet ediyorum kendisini.
Öküzü komple mi yuttun oha.*
bütün kini ve nefretini ekran karşısında surat kırıştırıp sözlük erkeklerine fışkırtır.

kalkta spor yap, az ye aq.
kapitalizmin kadınlar üzerindeki oyunudur zayıflık. uydurmuşlar bir zayıflık 0 beden sunta style. kızlarda zayıflamak için o diyetisyen senin o diyet benim zayıflayacam diye perperişan oluyorlar.

kilo sadece sağlık için verilmeli estetik kaygılar için değil. belki elinde değil bir hastalığı var kilo alıyor ve veremiyordur. dalga geçip kınayanlar başına bir şekil gelir.

lisede bana yürüyen bir kız vardı kilolu tabi ergeniz kızı reddettim. sonra başkasıda reddedince kız oturdu ağladı. sonra diyete başlamıştı. geçen instagramda denk geldim. kız zayıflamış afet olmuş.
130 diyor ve artırıyorum. Eksilemeyin, sizi de yerim.
güzelliği sadece bedende arayan beyinlere bir şey anlatmaktan yorulmadınız mı ya? taşa anlatsak o kadar çabaya Bi idrak belirtisi gösterirdi.
Bakın çocuklar, insanların fiziksel özellikleri ile dalga geçmek ve bunları yani insanların fiziksel özelliklerini mizah konusu yapmak ayıptır. Ayıbın tanımlaması nedir, mizahın tanımlaması nedir bildiğinizi varsayıyorum. Başıma geldiğinden diyebilirim ki,; empati çok zor bir şey değil, bir zaman tipin yerindeyken ileri zaman tipin kaymış olabilir ve tipinin kaymış olması/kayacak olması riski daima vardır bu hayatta. Çok güzelken çok çirkin; çok yakışıklı iken çok tipi kayık olabilirsin.
Kimseyi ilgilendirmeyen sözluk durumudur. Bırakın insanlar mutlu olduğu halde yaşasın.
adanalıdır ve malum hatundur.
insanın üzerine düşse bir tarafını kırar.
Konuyla alakası olmayan bir kızcağızın rencide edilmesi durumu.

Kimlerle muhatap olduğunuza dikkat edin.
Seviye diplerde.
Hormonel bozukluğu olabilir, bir hastalığı olabilir ama sizin kafalarınız kadar hasta değildir.

insanların dış görünüşleriyle dalga geçmek, şaka yapmak ne kadar ayıp ama bunu öğrenmemiş insan müsvetteleri çok malesef.

Senin bacın, kardeşin veya çocuğun öyle olabilir.
Gerçekten böyle bir durum varsa sağlığı için zayıflamalı ve bir daha arkadaşlık ettiği kişilere de dikkat etmeli.
Insanların dili durmaz kilo alırsın şişman derler , zayıf olursun ne oldu sana derler. Hiç kendilerine dönüp bakmazlar.
dolma gibin parnakları vardır. evet yapabileceğim en güzel benzetme buydu allah şifa versin.
Şişman kızları severim ama sağlık için kilo ciddi problem.

Diyet bütün şişmanlar için yaşamsal gereklilik.
Kimsenin kimseye bedensel ve zihinsel özellikleri üzerinden hakaret etmeye hakkı yoktur. Bunun yanında bir kişinin fazla ya da yeteriz kilo sahibi olması yalnızca sağlık açısından kötüdür. Sosyal açıdan aşağılabilecek hiçbir tarafı olamaz.

Eğer bu gerçeğe rağmen hala birilerini bu yollardan aşağılamaya kalkan insanlar varsa, bunlarda ya geri bir zeka ya da çocukluklarında yaşadıkları travmatik bir olay olduğunu anlamak gerekir. Bu yüzden nefesinizi tüketmeden, onlara iyi bir psikoloğun telefon numarasını verip ortamı terk etmeniz ve kafanızı takmamanızı öneririm.
"arabasıyla gezdiriyor." Muş.

Birilerini kilosundan, boyundan ne bileyim ben yamuk burnundan falan vurmaya çalışacak kadar ne yaşıyorsunuz?

Bir şişman olarak değil, bir insan olarak empati yapıyorum.

Ayıp size abiler!

Birisinin bedenini örten etin kilosunu söz konusu edene kadar, kendi olamadıklarınızdan bahsedin!

Çirkin hesaplarınızın bedelini bir başkasına ödetecek kadar acizsiniz belli ki...

Toplasan bir yaralı parmağa işemeyen erkek, gider arkanızdan bunları söyler işte. Kendisine bunu "hak" görür.

Kullandırmayın kendinizi ablalar! lokmanızı, "ağzından düşürse de gülsek" diye hazırda bekleyenlerle paylaşmayın.

Her erkeği "adam" sanmayın!
Genellikle zayıfladıklarında exdekolte giyinirler. Burdan vuralım bari hesabı.
bu ablayi biliyorum.
battaniye ve duvar susu gibi seyler orerdi.

keske bana da orse.
Burası birazdan sokuk sjwler ve şişman dombili pilates toplarıyla dolacak.
ne var yani? kiloyu aldığımız gibi veririz siz kendi çürük zihinlerinize çare bulmaya çalışın.

ay bir saniye, ne kaçırdım yine, bir şeyler olmuş yine???
Kilosu kimseyi ilgilendirmeyen yazardır. Body shaming yapmayın lan ibneler.
Kilo alınır verilirse versinler amk o zaman. Bunlar yüzünden otobüste yer bulamıyoruz 5 kişilik yer kaplıyorlar. Uçak yolculuğunda falan denk gelirse yandınız zaten.
olağan durumdur.
erdemleri önceliklidir..