bugün

normal şartlar altında uzun bir süreyi içeren cezadır. ama doğru bir uygulamadır.
en az 1 ay ile başlayıp müebbete çevirmek mükemmel olurdu.
(bkz: sözlükten ebediyen siktir edilmek)
calyx nickli yazarın aldığı cezaymış. çok fena bir şey yapmış olsa gerek.
120 gün sonra tekrar eden cezai fiiler için, yazarın taksimde sallandırılmasından korkulmaktadır.
bugün verilmiş cezadır. *
--spoiler--
aslında bir yazarı çaylak yapmak suçtur lakin bir suça karşı gerçekleştiriliyorsa bu bir cezadır. yani aslında her ceza biraz suç her suç biraz cezadır...
--spoiler--
askerde uzun dönemlere şafak sorulunca verilen yanıt sonrasında şöyle bir geyik döner:

(bkz: adam mı öldürdün)
oytunkaran'ın düğmesini koparma karşılığında verilecek ceza.

geçen 4 entrysini peş peşe artı oyladım troll ya amacına ulaşamasın mantığında.

bir baktım 3 gün çaylak olmuşum.

sebep ise oytunkaran adlı yazarı seri oylamak.

zall'dan maaşı ayın birinden birine alıyor adam bulaşmayın siliğe kadar yolu var.
şu an içinde bulunduğum cezadır.

ulan adam öldürsek daha az ceza alırız, ne gibi bir format silktik de 120 gün ceza verdiniz.

bir de ceza sebebine sikko sikko şeyler yazmaları yok mu adamla dalga geçer gibi.

zannımca bu ceza çomar sözlüğün muhalif sesleri susturmak için bulduğu bir kefendir de ayrıca.

asla susmayacağız, her zaman adaletin hukukun hakkın yanındayız yanlışa yanlış diyip her zaman en doğrunun yanında olmaya devam edeceğiz.

ağlayın.
vay amk, bu kadar gün ceza veriyorsa sil kendini git yeniden hesap aç gel sözlüğe. toplasan 7 günden fazla sürmez bu işlem. ulan cinayete bile o kadar vermiyorlar.
sonunda biten cezadır.

mapus damlarında gençliğimi çürütmüş gibi hissediyorum, en verimli zamanımda çaylak yapıldım ve siz kaybettiniz.
Dün itibariyle biten cezamdır.

Yahu arkadaş 120 gün nedir mk, sebebi bile belli değil. Ne saçma salaksınız arkadaş.

Lan millet sözlüğün sol framesinin her gün mına koyar, bizim yaptığımız iki gırgır, onda da verilen cezaya bak.

Cidden mk sizin.

Not: yeni bir kaç tane piç türemiş, kim ne yazarsa yazsın eksiliyorlar. Sizin de mk.
bazı yazarları "120 gün ceza da ne oluyor? adama (kadına da olabilir) adnan oktar muamelesi çekmişler (bakınız: Adnan Oktar’ı ağlatan karar! 9 bin 803 yıl hapis cezası. https://www.hurriyet.com....yil-hapis-cezasi-41712130) kimin tavuğuna kışt demiş diyeceğiz de; bir tavuğa kışt demeye bu kadar ceza olmaz. tavuğu öldürse bile bu kadar ceza almaz" gibi düşüncelere gark eden durum.