bugün

Koymakta seviye atlayan hoca efendidir.
Sadece onlar mı? Onun okullarında okuyanlara sınav sorularının verilmesi ile diğer öğrencilerin verdiği emeklerin, çalışmaların boşa gitmesi. Milyonlarca öğrencinin ve ailenin hayatıyla oynamışsın. Allah seni kahrestin!
iyi yapmıştır. atamızın kıymetini bilmeyip, ilkokul mezunu bir cahilin peşine takılanlara müstahaktır. "ben eşeğim" diyenin sırtına binen bulunur elbette.

(bkz: tarikatçıların hacıların hocaların fetö sevgisi)

(bkz: bir gün herkes atatürk ün dediklerine gelecek)
Ne 120 bini amk.
En az 20 30 milyon...
Hem maddi hem manevi bir yığın insanı mahvetmiştir.

Hocalığını ayrı efendiliğini ayrı gondikliyim.
Gelsin götüne jop sokacak bu millet. Gel hele gel gel.
120 bin neredeyse bir il nüfüsu yapıyor bence bi il kursunlar oraya yerleştirsinler bunları adıda hianler şehri olsun giriş çıkışlarda yasaklansın oraya.
Kendisi haysiyetli bir kişi olsa bu kadar ona gönül vermiş insan sıkıntıdayken oralarda durmaz gelir ve bütün suç benim diğerlerine dokunmayın onları ben kandırdım derdi.
NE iSTEDiLERDE VERMEDiNiZ.
Daha fazla. Valla hic uzulmuyorum. Zamaninda sirf onlarin cemaatinden diye bizim gibilerin hakki yendi. Oh olsun. Gitmeseydiniz onun okuluna yurduna. Devlet baksaydi size madem paraniz yoktu illa onun yurduna mi kaldiniz? Neyse bizden gecti artik okul muhabbetleri ama hakkim varsa hicbirinize helal olmasin.
Milyonlarin amina koyandan farkli degildir. Hepinizden igreniyorum.
120 milyonunun hayatını bitiren fetoş bu kadar kişinin hakkını nasıl ediceksin toprak seni kabul etmicek.
yaradanın sesini duyar gibi oldum.

biz 4 bin yıl önce sizleri uyarmıştık...

allah, aklını kullanmayanların üzerine pislik yağdırır yunus/100
an itibarıyle ve deyimin tam anlamıyla kurunun yanında yaş da yanmaktadır, suçlusu da hocaefendidir. hocalığına bir, efendiliğine ikidir.
70 bin kişi ortala 250.000 kişi eder aile olarak.

ayrıca sadece sahiplerinin isimleriin duyduğunuz firmaların çalışanlarını da buna eklemek lazım.

en basitinden boydak grubu yırtamazsa o istikbal bellona mondi hes vs... bir çok çalışan bir çok ekmek kapısı da bunlara dahil. ve bunlar gibi bir çok iş adamına bu olacak.
(bkz: su testisi su yolunda kırılır)

kendisine kananların düştüğü durumdur.
güncel Önemli Başlıklar