bugün

keçiören imam hatip lisesi'nde görev yapan sefer a. isimli hocadır. kendisi daha önce de benzer suçlamalarla yargılanmasına rağmen tutuklanmamış. üstelik hala aynı okulda ders veriyor.

http://gazeteyolculuk.net...2-cocuga-cinsel-istismar/
Yine dinine yakışanı yapmış hocadır.
Gerçek islamın ne olduğunu göstermiştir.
Hocaların çoğu böyle olur zaten.
Ateistlerin ve islam düşmanlarının yüzünü güldüren bir hocadır. Öyle ki bu orospu çocukları kimliğinde müslüman yazan biri bir tecavüzde bulunsada islama çamur atsak kafasında gezmektedirler. Tacize uğrayan çocuklar zerre umurlarında değildir tek dertleri bundan kendilerine pay çıkarmaktır. Böyle bir olayı gerçekleştiren şahıs ne kadar insanlıktan çıkmış ise buna kendi ideolojileri doğrultusunda sevinenler daha da insanlıktan çıkmıştır. En kısa zamanda insan olduklarını hatırlarlar umarım.
(bkz: yobazların ahlakı)
Olsun namaz kılıyor diye savunacak onlarca yobaz bulabilirim. Orta anadoluda bir ilde yaşarlar bu yobazlar genelde.
Her zaman söylerim taciz ve tecavüzcüler din, ırk, meslek gözetmeden or.spu çocuğudur.
Hiç sevmem ama sırf imam hatip lisesi öğretmeni diye taşa tutmak mantıksız.
imam hatip lisesi olduğunu görünce şaşırtmamıştır. Kimse şöyle böyle demesin imam hatip lisesinde okuyanlarla konuşmuşsanız bile ne kadar başarısız yerler olduğunu biliyorsunuzdur.
meb tarafından ödüllendirilecek kişidir. en az bi ilçe milli eğitim müdürlüğü gelir buna.
öğrenciler suçlu çıkmazsa ben de bişey bilmiyorum.
Yine bunun yüzünden din düşmanlarının sesi yükselecektir. Hocaya gelirse bunun gibileri penisinden asacan. Anasız bacısız orospu çocuğu.
(bkz: Keçiören imam hatip lisesi)
gerçek islam bu da değil elbette...

içinde allah yazan kek, üstünde besmele yazılı balık felan varsa ondan haber verin...

gerçek islam onlar...

(bkz: yersen)
şerefsizdir kendi yaptıklarıyla islamı ve bütün müslümanları küçük düşürmüştür. Allah ona lanet etsin.
görsel
en sonunda (bkz: gerçek çocuk bu değil) deyip, hepimizin kayışı sıyırmasına neden olan hocadır.
şu arkadaşlar beni 1 saatliğine kapatın ve bana 1 adet muşta verin.
(bkz: öğrencinin kafasıyla tahtayı silen müdür) de keçiören imamhatipte m. Yardımcılığı yapmıştır.
(bkz: kolay bir din olarak akp dini) ne inandığındandır.
Karma eğitimden bunlar. Adamın ne suçu var kız kim bilir neler yaptı da tahrik etti adamcağızı.(!)
sapıklığın dini imanı olmadığının kanıtıdır. her içki içeni kötü her namaz kılanı da iyi müslüman sanmamak gerekiyor.
Şaşırtmamıș hocadır. Bu hocaların hepsi böyle zaten.
ak parti döneminde gerçekleşmiştir.
soruya soruyla karşılık veren adanalı elemana 5 tl için 5 yıl hapis veren adalet bu arkadaşı salmış. evet.
türkiye'nin alışması gereken bir hocadır.

hali hazırda 1,5 milyon imamhatip öğrencisi olduğunu düşünürsek daha bunun gibi çok fazla hoca türeyecektir.
milyarlarca müslümanın içinde milyonlarca dinle uğraşan adam var. bu adamların hepsinin doğru düzgün olmasını nasıl bekliyonuz arkadaş anlamıyorum ki sizi? ben de ateist bir seri katil göreyim o zaman "allahtan korkmadiklari icin butun ateistler yüksek ihtimal seri katil olabilir." diyeyim bak emin ol bu daha mantıklı. uzayda mi yaşıyonuz anlamadım ki batidakilerin bazıları ancak islama bu kadar sığ bakabilir o da bilmemekten. ya etrafinizda iyi kalpli dindar insanlar görmemişsiniz ya da sadece malsıniz.