Her boku yapması istenilen köle türüdür. Bütün konuları bilip üniversiteyi kazanması gereken insandır.
ergendir vesselam.
bugün dershaneye gitmek zorunda olan öğrencidir.
Benimdir. Yetti canıma şu lise hayatı. Artık unili havalı bi hayat yaşamak istiyorum.
Sınavlara rağmen lise hayatının en güzel dönemindedir kendileri. Kıymetini bilsinler.
çok çalışması beklenen insandır. olsundur. calissindir. emeğinin karşılığıni elbet alacaktır.

üniversiteye geçince de aynı be ayrıca çok bişey değişmiyor yani en azından benim için oyle.
En sıkıntılı senelerden biridir. Biri de 9. Sınıf.
Derhanesi, dönem ödevleri, okul sınavları -integral sorarlar utanmadan-, devamsızlık sorunu, balosu, mezuniyet töreni, bolo ve mezuniyet kıyafetleri, resim çekimi, resim çekimi kıyafetleri, yıllık yazımı, önce ygs daha sonra lys ile uğraşan modern köle.

Ha birde yazın kitap okuyacağını film dizi izleyeceğini düşünür ama bilmez en kötü geçen yaza sahip olacaktır. Acaba kaydırma yaptım mı ile başlayacak, puanların açıklanmasını bekleyecek, daha sonra üniversite araştıracak belki görmeye gidecek, tercihlerini yapacak, gelecek mi diye bekleyecek buradan yollar 3'e ayrılır.

Kazandın şehir içi: En azından tatilinin son günlerini rahat geçireceksin. Sonuçta kalacak yer ayarlama derdi yok. Ailen daha çok destek olacak. Fakat nerdeyse tüm üniversitelerde olan ingilizce hazırlık için uğraşacaksın.

Kazandın Şehir dışı: Tüm yaz zehir oldu. ingilizce sınavı için uğraş. Ev bulmaya git veya yurt çıkacak mı diye bekle. Burs aramaya başla her tarafa başvur.

Kazanamadın: Birinci cümledeki okul artık yok yani daha çok salacaksın ve muazzam derecede arttıramayacaksın. Bütün stresi çekeceksin. Artık bünyen kaldırmayacağı için büyük ihtimalle salacaksın.

En zor ve dönüm noktalarının olduğu senedir. Bir senede halledilmez asla. 4 sene önceden planını yapmalısın.
sigaradan derin bir nefes almaya sebep olan dönemdir.
net sıkıntı.
seneye herşey daha güzel olacak diye düşünendir...