bugün

2014 nba finalleri 4. maçı. perşembeyi cumaya bağlayan gece 4 te cnn türk te yayınlanacak.
dün akşam kendi sahasında fark yiyerek tüm kredisini tüketen miami nin takım halinde dersini çıkartıp mutlak surette alması gereken maç. artık kaybetme lüksü yok ve ölüm kalım meselesi haline geldi. lebron james ve arkadaşlarının evlerinde iyi bir galibiyet alarak seriyi 2-2 ye getirip moralleneceği maç olacağını umuyorum.
Le'bron un oynamaması gereken maç.

Wade ise sg oynayacagına sf oynamalıdır.

(bkz: go heat)
enteresan taktiklere konu olan maç. boyu 1.93 olan oyuncuyu sf yaparak kawhi leonard ın karşısına dikmek cidden güzel fanteziymiş.

lebron da evden bu çekişmeyi izler sanırım...
Kawhi leonard'ın yani hantal bi adamın karşısina atletik yapılı wade'in oynamasını fantezi olarak görenlerin olduğu maç.

Lebron un oyuna sonradan monte edilmesi ise dahiyane bi fikirdir.

Edit: korkma wade adam smaçların auna koyuyor ama sende de var bi cevher.
kandil gecesi dualar kabul olduğu için miami heat'in kazanması için dua ettiğim maçtır, sonuç nasıl olacak merakla bekliyorum.

edit: olmadı...
Sas'ün kazanarak rahat rahat şampiyon olacağı maç. Geçen seneyle aynı mı sandınız bu seneyi? Allen'ın 3'lüğü kurtarmaz bu sene.

Edit: ulan amma kin kusmuşum miami'ye. Aslında severim ama bu sene spurs' ün kazanmasını istiyorum.
Lebron jamesten beklentilerin yüksek olduğu maçtır. Yaklaşık 16 dakika sonra cnn Türk ekranlarında olacaktır. Beklemedeyiz efendim.
wade sıçmazsa miamin'nin olacak maçtır. bir de sas'ın efsanevi balı olmazsa. iyi oynuyorlar tabi ki ama 3. maçta efsane ballıydılar.
sa yenerse mia nın fişini çeker. sonraki maç formalite olur.
hiç istemesem de miami'nin kazanacağı maçtır.
(bkz: san antonio siker)
SAS'ın yenmesi için 3.maçta Leonard'ın alev aldığı gibi birinin alev alması lazım ki şuanda Green iyi işler yapıyor.
Spursumuzun gene korkunç başladığı maç. Dany green coştu. 13-4 miami ye mola aldırdı.
Spurs'un fırtına gibi başladığı maç.
Spurs'un 3. Maçtaki performansına bal diyenlere insan gerçekten hayret ediyor. Adamlar efsane hücum yaptı adı bal oldu.
lebron un niçin içeri gittiğini merak ettiğim maç.
Spurs' ün ilk yarıda hardcore yaptığı maç.
sas'ın tiki taka yaptığı maç.
Lebron'ın vırik olduğu maç. Vırik olmasından mütevellit içeri gidip sıçıp geliyor lebron, Miami takımı ise bütün olarak parkeye sıçmış durumda ilk yarı itibariyle. Devre oldu ben de bir sıçayım madem.
miami nin ilk yarı itibariyle yine hayal kırıklığı yaratmaya devam ettiği maç. özellikle lebron - wade ikilisi toplamda 13 sayıyla neredeyse hiç yoklar diyebiliriz. sanırım hala ne olup bittiğinin farkında değiller, kendi sahasında bir takım bu kadar ezilemez. en kısa zamanda toparlanmaları gerekiyor yoksa 1 sonraki maçta bu iş biter.

spurs ü de takdir etmek gerekiyor, son 2 senenin şampiyonuna böyle bir üstünlük kurabilmek her yiğidin harcı değil. parker 12 sayıyla liderlik etti ve iyi hücum yaptılar.

lebron un sinir sisteminde problem olduğu söyleniyor, acılar içinde bir yüz ifadesi var...
Spurs için uykusuz kalmaya değen maç. Son yılların en kusursuz makinası abi bu takım. Go spurs go. Ben bu kadar iyi bir bench e sahip takım hatırlamıyorum. Giren çıkan herkes atıyor. Skor 48-68.
miami seyircisinin resmen rezalet olduğu maçtır. birkaç saat önce 94 nba finali 6. maçında bir houston seyircisi izlemiştim ki, maçın başından sonuna susmadılar ve 3-2 geride oldukları seriyi 3-3 yaparak sonrasında şampiyonluğu getirdiler.

son çeyreğe 57-81 girildi ve son çeyrekte mucize olmazsa san antonio nun şampiyonluğunu yavaş yavaş tebrik edebiliriz. bu 2 maçta kimin daha çok hakettiğini gösterdiler çünkü...
3. çeyrekte iyi bir çıkış yaparak 19 sayı bulan lebron james in son çeyrekte hala kenarda oturtulduğu maç. artık bitime 9 dk var ve miami de dinlenme lüksü yok. sonuna kadar enerjilerini kullanmaları gerekiyor fark 18 çünkü...
Boris diaw'in kendo capinda dagittigi mac. Duncan'a verdigi o voleybol pasi neydi la oyle. Bi de ilk yarida iki miamili Mali ustune cekip Arkadan verdigi pas vardi ki hobareeeey. Miami Nasil sicar Boyle bi macta anlamak mumkun degil.
bir yarım saat daha uyumak için kapattığım maçtır. her ne kadar sıradaki maçı miami alıp seriyi o moralle 3-3 e getirme şansı olsa da spurs buradan bırakmayacaktır. şampiyonluklarını tebrik ediyorum. popovich başta olmak üzere hepsine helal olsun.

miami ise lebron u yalnız bırakmanın cezasını çekecek, seneye artık...