bugün

görsel
türkiye'yi sağ/ islami düzene sokmuş, imam hatipleri coşturmuş darbelerin sonuncusu. dört dörtlük bir harekattır. müdahale beklentisi içinde bulunmalarına rağmen siyasiler, sendikalar, gazeteler ve silahlı binlerce militan buna gafil avlanmışlardır. sanılanın aksine abd ile ilgiside yoktur. sonrasında darbeciler abd ile, abd ise darbeciler ile iyi geçinmişlerdir.
Millet birbirini sikerken Kenan paşa gelip hepsini sikti olay sadece bu. .
Şimdi gelip bu darbeyi savunacak ateist/deist Türkçü mankurt ergenler olacaktır. Belki onların da babaları, amcaları, dedeleri, dayıları 12 Eylül hapishanelerinde işkencede ölebilirdi.

görsel

" sağ sol kavgasını çözdü.
ülkenin bir neslin üstünden tır gibi geçerek çözdü.
binlerce masum insanın götüne cop sokarak çözdü.
bu tip harikulade çözümlere nasılsa benim götüme cop sokmadılar diye sevinen aptalları üretti 12 eylül.
vahşi çıkarcı korkusundan devlete iktidara güce tapan yavşak kahpe insan üretti.
o insanlar bugün sağda solda.
sonuç bu kadar net.
insan hakkı adalet liyakat bilmeyen sadece taraftar olan
sorun çözecek analitik zekadan yoksun insan üretti.
doğruları söyleyene vatan haini, ajan, dış güçlerin adamı diyen gerzekler için daha fazla yazmaya değmez.
aslında kenan paşaya bir size iki koyayım
yavşaklar yazsaydım yeterdi."
cumhuriyet tarihinin yönünü negatif biçimde tersine gitmesinde kimlerin ne şekilde parmağı varsa allah belasını versin.

dün fetö, bugün akp projesinin dahi adımlarının atıldığı tarihdir.

https://youtu.be/nvhfsg_xGrg?si=kcrzfIwkHF48od9K
dede korkut masalları gibi oldu bu darbe hikayesi geçti gitti işte bu olayın arkasına sığınıp neler yaptılar memlekete.
Belki kötü bir amaçla yapılmamıştır
Ama şu bir gerçek ki bu olay Türkiye'ye fena halde etkiledi
AKP'nin ülkeyi ele geçirmesi
CHP'nin yozlaşması
Hepsinde bu olayın bir parmağı var
Hatta 90'larda yaşanan korkutucu olaylara da bu olay sebebiyet verdi
Buradan Kenan Evren'e sesleniyorum:
Keşke bu kadar sert olmasaydın
Keşke seçim barajını getirmeseydin
Keşke ülkeyi bu hale getirmeseydin.
olmasaydı 1980 insanları 2023 insanları gibi olurdu. şuanda politikanın şaklaban şovu olması meclisin halkı temsil etmemesi kılıçdarın ve etrafının utanmazlıkları devletin hiçbir kademesinin işlememesi tamamen işgale açık olmamız askerin ergenekon eliyle yıldırılması ve ülkeden soğutulmasından dolayıdır.