bugün

Fazlası zarar ideal 18 cm.
Benim ki on dört var herhalde.
Olmasa da olur.
Hay maaşallah yigidime bak be çıkarda gölgesinde rakı içelim denilecek erkektir.

Dip not: benim ki 9.5cm diyor 10 cm demiyor.
Sözlük ortalaması 40 cm civarıdır change my mind.
bi bitmediniz amk.

tamam tamam ortalamayı yükselteceğim sakin olun.

benimkisi 5 metre. alayına gider.
milletin penisiyle uğraşmayın bence, adam kalkar 'sana kaç santim lazımdı bilader' der sonra zorunuza gidebilir. kendinize övünecek ya da üzülecek başka konular bulun. artı insanların değiştiremediği, doğuştan sahip oldukları, olmadıkları şeyle övünmelerinin bir anlamı yoktur.

tanım: penisini ölçmüş erkektir.
Bu başlığa yazanların ortalamasıdır. Sallamayın lütfen.
Ya sanane kaç santim ise? Hayır yani amaç ne ? Ben elime almaya korkuyorum. Siz ağzınızda gezdiriyorsunuz. Yazık çok yazık.
Varla yok arası.
15 cm ile ortalamanın üstüne çıktığım versustur. 14 cmde olabilir şimdi emin olamadım.
14 cm ile ortalamanın üstündeyim.
önemli olan penis uzunluğu değil, vajina hacmidir. uzunluğun genişlikten daha fazla olması önemlidir. aksi halde hanım kızımız büyük penis karşısında acı çekecektir.
10 cm diyenler beğeniliyor 18 diyenler eksileniyor hahahha . Hem burada hem ekside bu boy pos kaş göz para vs . gibi başlıklar açılıyor. Girilen entryler ise aşağılama yönünde. Simdi benim boyum 178 , 180 den kısa erkekler başlığında dalga geçilen adamım. Burada ise acikcasi yazsam eksilenecek adamım ama 190 kardeşlerimin duygularini incitmemek için yazmıyorum niye.
Cunku ben vicdanliyim.
insanların dış görünüşüne göre değil , içine önem verin .
içine.
Anladınız siz hshdhhs
Entry girenlerin tamamı erkek amk. Bence biz boya kadınlardan daha çok takılıyoruz.
Boyu posu değil içerde çok kalanı makbuldür.
12 cm penis, ben daha uzun boyluyum, benim memelerim daha iri...

insanın kendisinin seçmediği, kendi çabası dışında sahip olduğu şeylerle övünmesi, aynı şekilde bunlardan sürekli huzursuz olması hem gereksiz hem de çok aptalca geliyor bana.

ancak hayatta başka hiçbir başarısı olmayan yitik insan bunlarla övünür..
iyi masaj yapıyor, ön sevişmesi iyi, geç boşalıyor ve doyumsuzsa ideal erkek olur yatakta.
Erkek değil diyenin münasip yerine afrikalı 29 cm yerine uzak asyalı 9 cmlik girsin.
Bi bamya gördüm sankee.

Swhahaha.
hala aynı ilkokul teranesi.
skala ṣöyle herhalde
9-10cm: 2-0 yenik baṣlamak
10-12cm: 1-0 yenik
12-14cm: 1-1 berabere
15-17cm: 1-2 galibiyet
18-22cm: züper lig
13 cm olsa mesela ya da 14, 12cm'den ne farkı var. 1-2 cm fark nasıl bir avantaj saglıyor kadın için?
Bence korkmadan trafiğe çıkabilir.
Sevişme esnasında illa ışığı kapatalım diyen erkektir.