bugün

erzurum da oynanacak ve katılacağım maç. çok çekişmeli geçeceğe benzeyen maçta tabii ki galip gelen fenerbahçe olacaktır.
en gereksiz derbidir, tff fenevbahçeye bi kupa vereydik de melemeleri dineydi diye yok süper final, yok rövanşı, yok kıl, yok tüy diye diye ıkındırıyor, götlerinden element uydurup duruyor da boş yeredir.
yeni transferleri gözlemlemek açısından ilk fırsatlardan biri.
90 dakika berabere biter aha bunu da buraya yazdım * *
emre çolağın yıldızının parlayacağını beklediğim maçtır.
biri şu avanak aptilere söylesin galatasaray'ın kupa maçlarında favori olduğunu. bu kez beraberlik yetmiyor bik bik deyip durmayın, bu kez beraberlik yetmiyorsa galip gelerek alırız. tokatlayarak ellinizden kupa aldığımız yılları unutmayın.

dualarımızın galatasarayla olacağı maç.
bugün gidip alınacak mükemmel ötesi beyaz formayla izlenilecek maçtır.

galatasarayımız, canımız; kalbimiz ruhumuz seninle. pençe at aslanım!
içeriye taraftar alınmayacağını düşündüğüm karşılaşma. ulan avradını siktiklerim!, verin şu biletleri de otobüs ayarlayalım kendimize!! derbiye bilet bulup istanbul'dan erzurum'a bilet bulamazsam sırf sizin ipneliğiniz yüzünden olacak!
fener balı işlemezse cimbom en az 3 fark atacaktır.

gerçi cimbom'da elmander yarı sakat, burak ve ujfalusi de cezalı.

hah bak işlemeye başladı bile.
melosuz galatasarayın favori olmadığı karşılaşmadır.
galatasaray'ın cezalı ve sakat oyuncuları nedeniyle muslera-eboue-semih-dany-çağlar birinci-hamit-selçuk-engin-amrabat-elmander-necati gibi anadolu takımı havasında çıkacağı ve büyük ihtimal sağ kanattan fenerbahçe'nin gökhan gönül-krasic ikilisiyle yardıracağı maç.
galatasaraylı ve erzurumlu arkadaşların bilet satış noktaları konusunda bilgisi var mı yok mu merak ettiren maç, bir de gs bonus card olmadan bilet alınabiliyor mu bunu da merak ediyorum. artık mesaj mı atarsınız, nickaltıma mı yazarsınız ya da ben hissedermiyim ne düşündüğünüzü bilmiyorum yapın bir şeyler.
dostluk havası içerisinde geçmesi dilenen maç. birbirlerine çamur atmadan duramayan çirkef fanatikler haricinde herkesin iyi futbol izlemesi dilenendir.
oğlum kaç yaşına gelmişsiniz hala 6s, f5 ! bırakın bu lise muhabbetlerini biraz saygılı olmayı öğrenin ! ayıptır.
iki tarafında orta saha eksikliği çekeceği karşılaşmadır.
galatasarayımızın kazanmasıyla birlikte elektriklerin maç sonu kesilmeyeceği karşılaşmadır.
şikecilerin ve yardakçılarının çoğaltılacakları maç.
eğer felipe melo olsaydı tabloyu daha iyi görebilirdik.

ama benim isteğim galatasaray kaybetsin de bu eblek yöneticiler takımın en önemli mevkiine transfer yapmamanın cezasını görsünler.

edit: melo geldi ama maça yetişmeyecek.
alışık olduğumuz gibi galatasaray'ın kupa töreniyle bitecek maçtır.
Cimboma koymaya az kaldı geyikleri dönmeye başlamış yine.Adamların bütün dünyası bizi yenebilmek ya.
Kendi evinizde madara oldunuz ne çabuk unuttunuz kızgın kuşlar.
Cincon'un fener'in eline vereceği maçtır. ama kupayı. *
şans faktörü devreye girmezse galatasaray'ın fenerbahçe'yi ezeceği maçtır. zira iyi oynayan kazansın deyimini söyleyeceksek galatasaray'ın ağır favori olduğu gerçektir.
aykut hoca fazla ürkütmeyin diye taktikler vermektedir

görsel

ayrıca geçen seneki süper kupa şike mike derken kaynadı kimse de sormuyor noldu diye.
fenerin yine 3 ün 1 ini aldığının tescilleneceği maçtır.
burak yılmaz ve tomas ujfalusi'nin cezaları nedeniyle forma giyemeyeceği maç. ancak ikisinin yeride doldurulur.
dany-semih ikilisi lazio maçında iyi bir performans segilemişlerdi, forvet konusunda da sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. büyük ihtimal burak'ın yerine umut ilk 11 başlayacaktır.
Fenerbahçe binbir dertle boğuşurken ancak galibiyet alan prostatı kaşınan şımarıkların göt olacağı maç.