bugün

ANTALYA'nın Gündoğmuş ilçesi'ne bağlı Aker Köyü'nün sözleşmeli imamıdır.

yorum yapmıyorum artık.

--spoiler--
Olay, önceki gün Gündoğmuş ilçesi Aker Köyü Camii'nde meydana geldi. iddiaya göre, köyde bulunan çocuklar, okulların tatil olmasının ardından camide verilen Kuran kursuna gitmeye başladı. Sözleşmeli olarak çalıştığı Antalya il merkezinden kısa süre Aker Köyü'ne tayin olan evli ve bir çocuk babası imam D.A. iddiaya göre kurs için gelen K.U.'ya cami içerisinde cinsel organını gösterdi. Küçük kız eve gidince durumu ailesine anlattı. Aile, kızlarını da yanına alarak jandarmaya gidip şikayetçi oldu.

Jandarma ekipleri, ilköğretim okulu öğrencisi K.U.'nun ailesiyle gelerek anlattıklarını Cumhuriyet Savcılığı'na bildirdi. Savcılık, imam D.A.'nın gözaltına alınması talimatını verdi. Köye giden jandarma, camide bulunan D.A.'yı gözaltına aldı. D.A. suçlamaları kabul etmezken, sorgusunun tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan imam D.A., küçük yaşta çocuğa cinsel organını göstererek taciz ettiği gerekçesiyle tutuklandı.
--spoiler--

bir yıl sonra edit: oha lan adam bunu eksilemiş. imam sözlükte mi yoksa?
alelade vatandaşa göre daha ağır ceza yiyecek imamdır. yanılmıyorsam ceza kanununda bu tür suçları işleyen kişi dinadamı olduğu takdirde ceza miktarını bir miktar daha arttıran bir ifade var.
şu anki iktidar sayesinde bulunduğu aker köyünden ilk önce güzel bir ilçeye imam olarak atanacak imamdır. sonra ilçe müftüsü olur. böyle böyle yükselir.
bi bakarsınız diyanet işleri başkanı olmuş . tabi o zamana kadar diyanet bakanlık değil de hâlâ başkanlık olarak kalmışsa .
11 yaşındaki kur'an kursu talebesi..

suçunu kabul etmemiş tabi ki, bu yüzden karalama çalışması yapmamak gerek. ama 11 yaşındaki kızın da bu konuda yalan söyleyebilmesine de pek aklım ermiyor.

bu olay yalan olmuş olsa bile, bu tarz haberlere paye vermemeli.. haberden etkilenecek nice beyinler var..

ama bir yandan da doğru olma ihtimali de var. kabullenmek istemediğimiz kadar sapkın bir ülkeyiz neticede. allah korkusu kimseyi durdurmuyor, değil mi?

http://yurthaber.mynet.co...-organini-gosterdi/298259
cinsel organı kesilip ağzına verilesi imamdır.
amk bi de bana komunist imam olur mu dersiniz, aha bakın daha neler neler oluyor.

dinsiz imansız imamdır yada vardır bilinmez, kimsenin dinini sorgulamakta bize düşmez...!
Meslek hayatına başlayan bütün insanlara psikolojik yeterlilik sınavı yapılması gerektiğinin (dolayısıyla imamlar da buna dahil) kanıtı olan durumlardan sadece biridir. Eğer böyle bir uygulama gelirse, tamamen engellenemese de böyle ahlaksızlıkların yarı yarıya azalacağından emin olduğum durumdur.
caminin minaresi bir yerine kaçacak imamdır.
imamın sözleşmelisi olursa işte böyle olur.
devletin sözleşmeye kalktığı imam 11 yaşındaki kızla sözleşmeye kalkmıştır, olay budur.
sözleşmeli öğretmen, sözleşmeli imam, sözleşmeli asker derken yakında sözleşmeli doktor, sözleşmeli hakim, sözleşmeli kaymakam, sözleşmeli vali de icat edip, vatandaşıyla olan anayasal sözleşmesini toptan iptal edecek devletin önünü açtığı olaylar.
sözleşmeli imamda suç yok mudur? tabii ki vardır ama imamı o çocuklarla başbaşa bırakanda suç daha fazladır.
üzerinden prim yapmaya kalkan türk ateistinin varlığını bizlere gösteren olay.
burada onlardan bahetmiştik. (#15141511)
11 yasındaki velet resmen kaynak götüm diyerek adamı yakmış.. bir sübinin sozuyle kanit sahit olmadan insanlar tutuklanabiliyorsa ulkede imam birakmam hepsine suan 11 yasinda velet yollatiyorum.
bir orospu çocuğudur.

ha imam orospu çocuğudur da "21. yüzyılın şu günlerinde, teknoloji çağında ufacık kızını yazın sıcağında örtüler altına sokup kuran kursuna gönderen ebeveyn" nedir orası ayrı konu.

neyse,

bu sabah elemanları almaya gittim, süper bir simitçi var mesken'de, tanesi 75 kuruş ama bursa'da o ayarda simit yapan bir başka fırın yok, bu yüzden sabahları yolum düştükçe o fırından simit alırım(yanık olanları tercih sebebidir).
işte bu sabah ta bu fırına girdim simit almaya, 4-5 tane ilkokul 4 ya da 5 talebesi kız çocuğu da simit almaya gelmişti, başları örtülü, belli ki kuran kursuna gidiyorlar, ama kızlar öyle bir giyinmişlerdi ki...
altlarında daracık eşofman, kafalarında ipek türbanlar, kolsuz bluzlar...

bir tanesi de ruj sürmüştü bu yaşta...

lan dedim, sizin kuranınızı da, kuran kursunuzu da...

yanık simidimi aldım çıktım. ve sordum kendime,
"bu ülke nereye gidiyor" diye...
imamlığı sadece bir meslek olarak gören adamın işidir.

onun için berberlik, kasaplık, tamircilik gibidir imamlık. o nedenle sadece namaz kıldıran bir grup lideri olarak görür kendini. dinden ve imandan nasibini almamıştır dolayısıyla.

sapık bir berberden, bakkaldan hiçbir farkı yoktur. çünkü o imamın, islamiyeti öğretmek ve güzel örnek olmak gibi bir kaygısı hiç olmamıştır.
her konuda su genellemeler oldurecek beni. arkadas "sapik imam" diyerek binlerce imami, "sapik ogretmen" derken binlerce ogretmeni, "sapik x" derken butun x leri zan altinda birakmaktan nasil bir mutluluk duyuyorsunuz boyle ya.
(bkz: imamın ordusu)
peygamberi 9 yaşında bir kızla evlenmiş bir dinin imamıdır. doğru bildiği yolda ilerliyordur. o kızı da haremine katmak istiyor olabilir. dinen bunun bir sakıncası yoktur.
dindar gençlik işte.
"11 yaşındaki çocuk neden yalan söylesin ?" sorusunun cevabı yok, "11 yaşındaki çocuk neden yalan söylemesin ?" sorusunun da cevabı olmadığı gibi. bir kişinin sözüyle hemen adamı linç etmeyin. insanları karalamak bu kadar kolay olmasın. Kendisi suçlamaları kabul etmemiş, tedbirli yaklaşılması gereken bir konu.
sahil şeridinden gelen asimilasyona uğramış imamdır!

birilerinin mal bulmuş mağribi gibi konuyu din-iman-imam düşmanlıklarına ilintilendirmeleri çelişikliklerine rağmen son derce manidardır. biz bu filmleri 28 şubatta fadime şahinlerde ali kankancılarda gördük.

şerefsiz sahil şeridi imamının(!) yaptıkları bir camiaya helede bir üst ümmete mal edilmeye çalışılması aklı ve mantığı sıçana kadar zorlamaktır.

o imam müsfettesi ile birlikte sipekülatörleri kınıyorum/yoruz.
insanoğlu çığ süt emmistir herşeyi yapabilir.dine diyanete sovenler essekler kovalasin sizi.
balimi çekerken ayıpladığım imamdır. dindar gençlik sodom halkından beter çıktı vesselam.
tez elden canının çıkmasını, öteki tarafta ebesinin *mını tersten görmesini dilediğim yaratıktır. mesleğinin, memleketinin, bilmem nesinin önemi yok gebersin götoğlanı.
yüz kızartıcı bir suçtan birini suçlamak bu kadar kolay olmamalıdır. Yaptığı ispatlanırsa skini keser yedirirsin o ayrı. Her gün bayanlarla bir araya geliyorsunuz, ofiste bir tanesi imdat dese ne yapacaksın dostum? Bu bana skini gösterdi dese? Girdiğin dükkandaki tezgahtar imdat diye bağırsa mesela? Hadi bakalım.
şakritleri karalamaya yönelik eylemler ve medyanın gücünü gösteren bir olaydır.