bugün

gece itibariyle gerçekleşecek olan sigara zamlarıdır.
parliament 12.5
marlboro 12
marlboro touch 11
muratti 10
lark 9
l&m 8.5

şeklinde olacaktır.
mahalle bakklları stok yapmaya başlamışlardır bile.
"Bundan sonra tütün içicem!" dedirten zamlardır.
Ya artik cidden yeter marlboro tütününü çok beğendiğim bir sigara ama 12 lira domalamam cidden. Geliyorum diyen zamdi bu. Keske stok yapsaydık dedirtendir.
içen yine içer .
içen içmeyen belli olsun zammı.

ben almaya devam ederim çünkü yapılan 3 kuruşluk zam benim keyfimden değerli değil.
Az önce etkilendiğim zamdır bana aylık 60 liraya mal olmuş olan zamdır.

Amk mun ibnelerine Haram zıkkım olsun.
yahu bu sömürü değil mi?
tamam sigara içiyoruz ama ölelim mi?

sigara kullanıp akp ye oy veren mallar düşünsün bana ne?
adıyamanlı tütüncülere ve pkk'nın prestige sigarası kaçakçılığına gün doğmuştur.
kahrolsun faşist zamlar.
yok öyle bir şey.
Gelmeyen zamdır...

Sigaraya bir daha zam gelirse, ot içmeye başlayacağım....
Ne bok içicez lan biz diye düşünürken 10 tl ye aldığım marlboro touch mentolü yaktığım zamlardır.
winston light ı göremediğim zam listesidir. winston light 10 tl olsun 1 yıl da ona domalırım . sonra zaten bir işe gireceğim, öğrencilik bitecek. pek de sikimde olmayan zamlardır. liseliler sigarayı azaltır belki.
tütün kullananda beyin varmış gibi bir de adam destan yazmış amına koyayım mal gibi bağımlılık yapıyor bir kafası yok hiçbir özelliği yok içenlerin hepsi özenti olarak başlamış sonra bağımlı olmuş adam da bunlara laf anlatmaya çalışıyor herkes ayrı bir mal.
Bırakan bıraksın, bırakmayan arkadaşlar semt pazarlarına akın etsin 3-4 tl'ye satılan sigaralar var çeşit dolu beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem.
(bkz: Sigara Kaçakçılığı ile Mücadele) (bkz: wtf)
Dün akşam sigara alırken yaşadığım durum.

(bkz: #33202373)
bu saatten sonra nick değiştirtecek allahsızlar.
Sıralı tam liste aşağıdaki gibi olmuştur. Diğer firmalarda da zamlar içinde bulunduğumuz temmuz ayında beklenmektedir.
görsel
fiyatlar ortalama 1 lira artmıştır.

http://www.gazetevatan.co...elli-oldu-965400-ekonomi/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar