bugün

yeni yılın ilk zirvesi olacaktır, son günlerin bomba takımı uludagsozluk spor *, bu kez kimseyi ezmeden, kimseyi hayata küstürmeden, kendi arasında eğlenecektir, bir nevi antrenman maçı olacaktır, 4 ocak pazar günü gerçekleştirilecek bu zirvenin, yeri ve saati en kısa zamanda belirlenecek ve zirvemiz, zirvebox'da yerini alacaktır, katılmak isteyen, gerek oyuncusu, gerek kalecisi, gerekse seyircisi, ahanda bu başlığın altından el sallayabilirler.
itü sözlük yazarları tarafından basılmaması için gerekli tedbirlerin alınması gereken zirvedir.
bu havada maç oynamayacak olan şahsımın katılmayacağı zirvedir...
reconquista adlı yazarımızında ogün aramızda bulunacağı zirvedir.

not: kendisi yazacaktı ancak bulaşık birikmiş yıkamakla meşgul şu an. ben kendisinin menaceriyim. *
bu sefer amf oynayarak futbolcu kisiligimin gizli kalmis yanlarini aciga cikartmayi dusundugum zirvedir.

beni de yaz.

edit: menecerime tesekkurler. radyoaktif atiklara maruz kalmis ellerle entry giremeyecegimi tahmin edip, kendisinden boyle bir talepte bulundum, kirmamis, dakikasinda yazmis hinzir.
itü maçının tüm kahramanlarını ( seyirciler dahil ) ve o maçı duyupta gelemeyen diğer tüm yazarlarımızı beklediğimiz, müthiş eğlencenin garantisini şimdiden verdiğimiz zirvedir.

not: essagan ala gazugu gelmezse, salça yı keserim !
(bkz: yokum diyor)
olmaz, ille de rakip sözlük isteriz diye tutturulması gerekilen zirvedir. olmadı, amatör sözlükleri ayarlayın bari.
(bkz: son dakikalarda takımı satan halısaha oyuncusu)
Dc olarak katılma talebinde bulunduğum zirvedir.
allahım sana şükürler olsun zirvesidir..

belgrad ormanlarında kondüsyon depolayıp fitness salonlarında vücut, kas geliştirmeye başlıyorum yarından tezi yok. malum istanbula geldik geleli ayağımız top yüzü görmedi allah sizi inandırsın. formam, kramponum, halı saha maç param, akbilim kısacası her şeyimle hazırım. hücum hattında yer açın....
babilibabilibuu oynarsa neden oynamayayım dediğim zirvedir...
sözüm sana essagan al gazugu geleceksin bebeğim geleceksin. olmadı evinden alırız seni. oynayacak deli gibi top peşinde koşup topa basıp düşeceksin söz bende gol atınca soyuncam. * *
özellikle geçen maç ( itü maçı ) söz veripte gel(e)meyen arkadaşların da beklendiği zirvedir. * *
uzun zamandır girmediğim sözlüğe girip bir şeyler karalamamı sağlayan zirve...

fakat;

(bkz: yokum diyor)
colpa kardesimizin de katilacagi zirve. defanstaki yerimi ona emanet etmeyi dusunuyorum.
(bkz: varım diyor)
hay sizin maç aşkınıza.. neyse eksiğiz lan yardım edin..
iki numaralı formam ile katılmak istediğim *, bir parçası olmak adına tüm randevaularımı rafa kaldırdığım organizasyon.
yeri ve saati hakkında bilgi gereken zirve.
zirvebox'a girilmemiş; dahası sözlükteki başlığı altında da organizasyonun gerçekleşeceği saat ve mekan * belirtilmemiş olan zirve. zirve gününe bu denli az süre kala detaylar hakkında bilgilendirme şarttır bana göre.
imkanlar dahilinde taraftar olarak e$lik etmeye çalı$abileceğim zirve.
çoğunluğun isteği üzerine, 11 ocak tarihine ertelenmiş zirvedir.

geç belli oldu, herkesten özür diliyorum arkadaşlar, 11 ocak kesin tarihtir, haberiniz olsun, saygılar.
p.tesi sınavım olmadığı takdirde iştirak edeceğim oluşumsu.
herhangi bir sorun çıkmaması durumunda kaleci olarak katılacağım zirvedir.