bugün

zaman geçirmek için güzel olacak gibi görünen hafiften how i met your mother'a benzeyen dizi.
27 mayısta başlamış komedi dizisidir. ana karakterin ingiliz aksanıyla konuşması, bar ortamının coupling'deki bar ortamına benzemesi ama yapımın amerikan yapımı olması itibariyle ingiliz-amerikan ortak komedi dizisi izlenimi vermektedir.

diğer yandan "ben mi fazla how ı met your mother hayranıyım yoksa bu dizi h.ı.m.y.m.'ın "kız" versiyonu mu?" diye düşünmeme neden olan dizidir. zira her iki dizide de bir avukat, bir anaokul öğretmeni ve doğru kişiyi arayan bir ana karakterimiz var, diğer bölümlerde mekanları genişletirler mi bilemiycem ama bu bölümden olayların bir ev ve bir barda geçeceği kesin gibi...

sonuç olarak ilk bölümden yaz döneminde keyifle izlenebilecek bir dizi izlenimini bırakmıştır bende.

not: ingiliz aksanını özlemişim yahu *

editledim: 2. bölüm daha komik *
şu sıralar boşluktan fena halde takip ettiğim dizi.heryerinden friends,how ı meet your mother kokuları gelsede,wayne karakterinin gülüşü için bile izlenebilir.
ilk bölümü izlediğimde bi cacık olmaz falan demiştim ama sonradan havaya girmeye başladı dizi severim böyle çerezlik dizileri.
Dizi fazla izlenmemesinden dolayi yayindan kaldırılmış durumdadir.
bu dizinin kaldırılmasının en büyük nedenlerinden biri başroldeki charlotte payne*karakteridir. o ne biçim aksan ne tür bir iticiliktir. bayan karakterler tam oturmamasına karşın mike ve wayne karakterleri baya iyiydi.

nbc'den böyle kısa soluklu yapımlar görmeye alışık değiliz ayrıca. bu yüzden bünyeye ikinci bölümden sonra sırra kadem basan türk dizilerini hatırlatmıştır.
How i met your mother çakması olmasına karşın eğlenceli ve izlenebilir bir diziydi.Biraz daha özgün bir kurgu olsa güzel espriler vardı,yazık oldu ne diyeyim.
wayne karakterinin gülüp kırdığı dizi.