bugün

ona ev bile alamazsın ama yine de deneyin, ev alın kiralayın temiz iş.
Franchising ile ünlü bir kafe v.s aç. Kredi al yetmezse.
faize yatırılıp her ay bir asgari ücretlinin geliriyle orantılı çalışmadan yaşanabilir.
tantunici aç veya abooov gibi adana kebapçısı aç iyi gidiyor yani.
milli düşünüyorsa fayda sağlayacak bir site açılabilir, para kazanmak için ise bir kafe güzel olurdu.
ev yada arsa. Net.
Salyangoz işine girilebilir.
Çok büyük para var.
solucanla salyangozla falan uğraşamam, baş ağrıtmayan bir iş olmalı, tantanalı olursa kazanacağım paranında hayrı kalmaz.
fx te 10lot swapsız bir parite de işlem açarım. sigaramı yakıp izlerim, terse giderse teminat sağlam bi sigara daha yakarım. sonra da kar realizasyonu yapıp parayı yerim. ve böyle de yaptım zaten.
1) Ben ne tür işler yapabilirim?
2) Hangi kesime hitap edeceğim?
3) Hangi konumlarda ne gibi ihtiyaçlar eksik kalıyor?
4) Ben bu boku yersem 6 ay bana yetecek kadar param var mı?
5) Sahibindene devren kiralık ilanı
6) amk kimse devralmıyor
7) ben siktir olup gidiyorum.

bu kararsızlıkla, bu piyasada tutunmak gerçekten çok zor ben karamsar değilim.

bir şeyi gerçekten iyi yapmıyorsan yapma, orta halli yapsan bile yetmez.

parayı iş bilen birisine ver, çar çur olmasın..
http://www.ekomini.com.tr...erak-Ettikleriniz/37/24/0
Muhtemelen kurulamaz. Kurulacak olsaydı burada bu soru olmazdı.
3 yil kpss kursu 10.000 tl harca memur ol 90.000 e araba al
yokmu baska fikri olan.
Kültür mantarı yetiştir
Kurban bayramından 6 ay önce köylerden küçük ve büyük baş hayvan topla,bayram öncesi sat.
ikinci el araba al sat
Oto kuaförü aç
100 bin tl ye ancak bu işleri yapabilirsin...
bilgisayarli çıkma bi cnc tezgahı, bir şerit testere, bir hızar alınır. ahşap sehpa, biblo, anahtarlık, heykel, büst vs. yapılır. turistik yerlere satılır. memleketin her yanı orman. hammadde sıkıntısı olmaz. bi kaç da saglam usta bulunursa, darphane gibi para basarsin.
karpuzcu olmaya karar verdim, tesekkurler.
av bayii. kesinlikle av bayiidir. 100 bin ile işlek bir cadde üstünde silah ruhsatlarını tamamlayarak silah tüfek mermi işine girebilirsin. çok kazançlı iştir ve parayı bulup yapacağım iştir.
iyi bir dükkan açmaktır.
Iddaada banko tek maca bas ikiye katla.
zengin bir farmasi dūkkanı acabilirdim.
ev yada arsa. değişmez.
kurulamayandır.

zira,

bunu buraya yazacak kadar tecrübesiz olunması durumunda 100 bin piç edilmemeli kurda kuşa yem edilmemeli ve tecrübe edinilmek için zaman harcanmalıdır.
bakkal açılabilir.
En azından 2-3 bin lirasıyla loto toto ne varsa oynanabilir. Azıcık dikkatli oynansa amortiden bile para katlanabilir.