bugün

Portekizliler Güney Amerikada altın, mücevher ararken Fransızlar peynir-şarap yaparak Varoluşçuluğun temellerini atıyordu. Koyarız.
Portekiz konsolosluğunun önüne ismail YK cd leri ve ışıklı ayakkabı bıraktım. "aaaa harika bunlar baboli yaeeww" diye sevindiler.
Portekiz'i tutanlar kayıt dışı ekonomi destekçisidir. Oto teybi hırsızlığı, cepçilik, tırnakçılık yandaşıdır.
An itibariyle izlediğim maç.
portekizin şeytanın bacağını kırmasını istiyoruz, evet.
Umarim portekiz'in alacağı karşılaşma.
Evdeki diğer televizyonda hd olmayan kanalda izleyebildiğim maç. HD kanalda şifre var.
ortalama bir final maçına nazaran daha hareketli başlamıştır.

Ha şöyle lan.
AKIYOR TAKIM. ALLEZ FRANCE.
fransa nın hızlı başladığı maç. adamlar afrikalıları doldurmuş arkadaş.
ŞEREFSiZ RONALDO
AHLAKSIZ PEPE
KANSIZ PORTEKiZ.
Dünyanın en kötü forveti Giroud olmasa şu an 2-0 öndeydik. Olsun. Griezmann başkan birazdan ittiricek. Rahatım. Votka-Martini koyuyorum.
Trt uyduda maçı yayınlıyor sözlük. Çatal bıçak sokmadım anten girişine televizyonun. Gayet net gösteriyor.
payet'in direkt sakatlamak icin yaptigi hareket işe yaramis gibi duruyo... ronaldo kosamiyor... hatta suan kendini zorluyor.
Ulan koca portekizde top kontrol edebilen bi tane adam yok mu amk.
hocam ronaldo ağlıyo kupayı alabilir miyiz?
Donmayan aradığım maç.
futbolcu sakatlandığında sevinen orospu çocuğudur.
ronaldo'yu bilerek sakatladı orospu cocukları. adam ağlıyor lan.

alın lan kupayı çingenler. güldürün şu adamın yüzünü.

edit: güldürdü. adamsınız.
Payet denen tipsizin ronaldoyu sakatlayarak piç ettiği maç kupayı götünüze sokarsınız artık fransız ibneler.
ersin düzen yalakasından dinlemek istemeyenler için amme hizmeti: http://www.strikeout.me/s...ce-:-uefa-euro-2016-final
hakeme bakın arkadaş ronaldo nun sakatlanmasında faul bile çalmamış ibne.

fransa nın şampiyonluğu için ayarlanmış maç.
Ya bu Ronaldo'ya bi kortizon iğnesi falan yapın aq en fazla dizi kopar 1 sene oynayamaz. Neyse ki yerine giren Q7 Ronaldo'dan daha iyi topçu, tinerci tayfa FAV.
valla demin kanalı değiştirdim, cristianoyu kasap gibi kesince fransızlar...iki kere ziktiler adamı

ne kart ne bişey...
Bence Ronaldo'nun sakatlanması büyük ihtimal organize bir iş. Adi herifler..