bugün

Ak parti sayesinde trt den canlı izleyebileceğimiz maç.
fransa'nın şampiyon olduğu maçtır.
Sikik sokuk takımların maçıdır.
umarim portekiz alir. fransaya uyuz oluyorum.
Yunanistan - portekiz finalinden bu yana oynanacak en boktan final olacaktır.
bu şampiyonada almanlar ilk kez italyanları yendi. fransızlar da ilk kez almanları yendiğine göre sırada portekizlilerin ilk kez fransızları yenmesi var. yani şampiyon portekiz olacak.
portekiz'in avlayacağı maç. evet.
Şampiyonluğu haketmeyen iki takımdan birinin şampiyon olacağı maç. Valla bu iki takım finalde olabiliyorsa gayet tabi Türkiye de finalde olabilirmiş dedirtti.
Maç keyifsiz olacak bence.fransızlar kendi evinde geçer portekiz'i eğer zorlanırsalar da hakem illa girer devreye.
penaltılara kalacak zevksiz maç.
fransa'nın-tahminimce- 2-1 alacağı maç.
Euro 2016'yı özetleyen karşılaşma.

Bu kadar sarmayan bir turnuvanın finali de anca böyle olabilirdi.
portekizin kazanacağını umuyorum sonuçta ronaldo oynuyor.
Portekiz'in yine bala göte bir gol atıp kupayı alacağı maç. adamlar yata yata finale geldiler. bu 24 takımlı sistem de böylece denenmiş oldu. 2020 de tekrar eski formata geri dönerler.
Euro 2004 finalinin sadece 2016 olmuş hali. Ev sahibi gene finalde ve konuk takım göte bala yene yene gelmiș. Haketmediler ama portekiz 2004' e naz yaparcasına kazanacak.
Fransa alır.

Portekiz galler hariç ucu ucuna geçti diğerlerini,

fransa ligin en guvvatlı takımlarını eledi;

ispanya olsun italya olsun almanya olsun..

Fransa çakar geçer bnc. Acımaz.

Şu bilgiden emin deilim de,

Karşılaştıkları maçlarda hep fransa almış.

Bi yerden bakmak lazım buna.
Sıkıcı turnuvanın sıkıcı final maçı olacak maçta uzatma olabilir.
büyük heyecana gebe maç. fransa seyirci avantajıyla favori olsa da bence portekiz alacak. evet.
Cuma namazında Ronaldo yu gördüm. Kupa bizim raad olun dedi. Oranı da iyi basın direkt. 2004 ün intikamı olacak.

Bir maç hemi de final olanından.
Umarım portekiz alır.Ne kadar nefret etsemde portekizden fransızlardan daha çok nefret ettiğimi farkettim.Ronaldo da en azından bir başarı ekler milli takım kariyerine.
portekiz'in kazanmasını istediğim maç.

amk fransızlarına nedense hiç ısınamadım. portekiz alırsa epey sevinirim. hem ronaldo kariyerine bir başarı daha ekler. net.
Güzel maç olsun da kim kazanırsa kazansın bana ne amk, bana bi faydası yok sonuçta.
Ak parti sayesinde trt den canlı izleyebileceğimiz maç.
Akşam da Ronaldo'ya kayyum aticaz. Net koyucaz. Çok rahatım mangalı yakıyorum.
portekiz in kazanmasını istediğim maç. bizim çingene atsın golü.
güncel Önemli Başlıklar