bugün

persil yeşil adamın temizlik için girdiği bir evde şofbenden zehirlenip çimen lekelerinin öksüz kalmasından sonra ne tavsiyeleri, ne de reklamları dikkate alır oldum. zalımsın dünya!
Çocukluğumdan beri o bir kadının neden tavsiye etmediğini merak edip durmusumdur efendim. Onu da açıklasanız da meraktan ölmesek, evet.
Bu oran tamamı ile beni yansıtıyor. Sorsan 10 kadından 9'u tavsiye ediyor fakat 10 kadından 10'u da bu tavsiyeye uymuyor yalnızlığımın başka bir açıklaması olamaz. Tavsiye almayı mı sevmiyorlar diye düşünmüyor değilim.
duru granül deterjan.
--spoiler--
asla tavsiyeye göre iş yapmam zira genel kanım genelde toplumdan farklı oluyor.
--spoiler--

Bhen farklıyım yha.
Örneklem çok az. ikna olmadım.
Yüzdeler beni daha çok ikna eder.

Bu tip tavsiye olayları şöyle işliyor. Bu işi yapan şirketler kanalı ile 10 kadına ürün verip belirli bir soru formu veriyorsunuz. Kadınlar Ürünü kullanıp o soru forumdaki soruları yanıtlıyorlar. Sorulardan biri de başkasına tavsiye eder misin oluyor? Eveti işaretlerlerse de orda burda reklamını yapıyorsun.
diger kadin toplumun otekilestirdigi kadin.

parasi olmayip alamayan ya da bu isleri hic siklemeyen kadin.
yani bulasiklarin cok parlak olmus camasirlarin cok beyaz olmus kimse gelip odul vermeyecegi icin takmiyor.
kim haliyi gelip inceler ki hiii diplerine kadar temiz al sana odul der.

hep para tuzagi hep.
yalan beyandır, 10 kadında denenmişse yeterince denenmemiştir. niye yüzde vermiyor?
asla tavsiyeye göre iş yapmam zira genel kanım genelde toplumdan farklı oluyor.

o 1 kadın ben olabilirim, evet.

bi de şey var; ben kefilim. iyi de sana kim kefil??

t: bir reklam cümlesi.