bugün

mersin de de hissedilmiştir.ayrıca son dakika haberlerinde akdeniz olarak geçmiştir.
merkez üssü ölüdeniz açıkları olan depremdir.
point blank oynarken vurulmama sebep olan deprem.
uzun sürdü azçık aşşağıya ineyimmi diye düşündürtmedi değil.
kuşadası nda feci şekilde hissedilmiştir.
ters zamanda yakalandığımdan dolayı hissedemediğim bir başka deprem... ne olacak benim bu bahtsızlığım? 17 ağustos depreminde de uyurken evin dışına taşımışlardı beni yine hissedememiştim.

depremin merkez üssü muğla ölüdeniz açıkları, şiddeti 6.1 olarak açıklandı an itibarı ile.
lara!dan hissedilmeyen depremdir.
denize de yakınız ama. allah allah.
merkez üssü neresi bilmiyorum ancak en az 20 saniye durmadan fena sallayan deprem.
az daha kafayı yememe sebep depremdir. adana da oturuyorum, sallandıgımı hissetttim saga sola bakındım falan. 'lan acaba' diyerek internete girdim baktım izmir'de deprem olmus. ben nasıl hissettim lan o zaman? töbe bism, derken antalya'da deprem oldugnu gördüm. bi' nebze rahatladım, geçmişler olsun.
Bornova da hissedilmemiş depremdir.
muğla ölüdeniz açıklarında 6.1 büyüklüğünde meydana gelmiş depremdir. akdeniz ve ege'deki tüm illerde hissedilmiştir.

storyofeye izmir'den bildirdi. söz merkezde.
korkudan sadece 1 şortla fırlattıran depremdir.

6.1 imiş.
ikidir deprem oluyo, şimdi de izmir'de mi olmuş dediğim depremdir. ama pek ciddi değilmiş sanırım. bu iyi.
vay amına koyayım ben nasıl hissetmedim dediğim deprem.6 lık deprem olacak muğlada izmirde hissetmeyeceğiz. o değil de noluyo lan tekirdağ depremi muğla depremi ay parlaması ufosu zartı zurtu neye alamet acaba.
(bkz: bela at the gate)
kıbrıs depreminin bugünkü tetiklemesi olabilir.
adana'dan hissettiğim depremdir. ilk başta izmir'deki depremi görüp, nasıl olur? nasıl hissettim lan ben izmir'deki depremi diye sorgulmama sebep olsa da şimdi taşlar yerine oturdu, geçmişler olsun.
izmir depremi değildir. muğla ölüdeniz açıklarında olmuştur, 6.1 şidetindedir, bodrum'da güzel hissedilmiştir.
Doğduğum yer, ailemin yaşadığı yer izmir de gerçekten büyük bir deprem olmuş. Tüm Akdeniz de hissedildi deprem.
görsel
(bkz: 09 06 2012 martıların çembersel olarak uçması)
19 km derinlikte meydana gelmiştir. Düşünün 19 km'de böyle hissettik ya daha yakın olaydı..
konya'yı da hafif sallamıştır.
korkudan titrememe sebep olan depremdir. binayı baya bir salladı.
geçmiş olsun hepimize.
iyi titretmiştir. arkadaşlara mesaj atıp bulaşmak için güzel bir bahane olmuştur. *
(bkz: 09 06 2012 martıların çembersel olarak uçması)
deprem hissetme konusunda acayip duyarsız olan beni bile ürkütmüştür. uşak'tayım ve gerçekten uzunca salladı, durmak bilmedi.

işin kötü tarafı haxball oynuyordum ve defanstım, oyun mu kaçmak mı dedim, tabiki cevabım haxball'dı, bana güvenen arkadaşlarımı yalnız bırakmadım.

6.1 zaten yani sağlam deprem... geçmiş olsun herkese...