bugün

Sek erkek ve günlük aktivitesidir.
görsel
Bir yıl sonra saitama gibi tek yumrukla allahı bile allahına kavuşturacak bi güce erişebilirsiniz. Ama bi yan etkisi var kellik yapıyor.
yanlış hatırlamıyorsam 8 barfiks 40-45 şınav mekik ve 3 km koşu askerdeki denetleme şartlarıydı.

yani standart en düşük rütbeli er diyebileceğimiz hemen hemen tüm askerlerin yapmak zorunda oldukları rakamlar bunlar.

vücut ağırlığı ile tekrar sayısının genelde ters orantılı olduğu düşünülürse izbandut gibi olmayabilir bu er kişi.

50 kg ağırlığıyla ilgili rakamların 3-5 katı tekrarı çok rahat yapabilen binlerce çitlembik var askerde.

tabi çoğunuz askerliğini bankamatikte yaptığı için bu olayları gözünüzde büyütmeniz normal.

1 ay içerisinde ulaşılabilen rakamlar bunlar, abartmayın derim.
En son 3 sene önceki hayat mottomdu. Her gün yapardım. Bi yerden sonra sarmamaya başladı.
Barfiks ve şınavı azaltırsak çok rahat üstesinden gelirim evellallahın izniyle. Virabismillaahh.
her gün en az 15 barfiks ve 100 tane şınav çekerim. tüm bunları alışkanlık haline getirmeme karşın ironik bir şekilde mekik çekmeye üşenirim. 5 km olmasa da gün içinde yürürüm. doğduğum günden beridir ömrümün hiç bir döneminde orta üstü kilolu veya orta altı kilolu olmadım. 100 tane şınav çeken adam mekik çekemeyecek değil tabi. sadece üşengeçliğimden kaynaklı bir durum. t : alışkanlık haline getirilmesi takdirinde sağlam vücut yapar.
her genç, sağlıklı erkeğin yapması gerekendir. bunu da yapamıyorsanız kendinize erkek demeyin lan. ben nasıl yapıyorum ?
oha aq askerliğim geldi aklıma...
yapanı ziksinler tepkisi verdim hemen.