biraz zor gibi gözüksede fenerbahçe küsküyü dayayacaktır. rezerv edelim şimdiden.

skor: 2-1.
fenevin 90 dakika 3,5 atacağı maç.
şanlı celtic'in destan yazacağı maçtır.
Fenerbahçemizin kazanarak üst tura çıkacağı maç. Başarılar fenerbahçem. Evet.
saat 20:00'de başlayacaktır.
fenerbahçenin gruptan çıkmasını istediğim maç.

not: akhisarsporluyum.
Fenerbahçemizin kazanacağı maç.
Götüme Nike marka bir ayakkabının gireceği maç. Ben nerden bilirdim Ajax ın celtic in bu kadar boktan takımlar olduğunu. Neyse ayakkabı vesile olacak istanbul'a gideceğim. Ölmezsem tabi.
Fenerbahçenin baş aşağı gideceği maçtır, bu maç fenerbahçe için çok zor geçecektir.
Celtic'in gerekeni yapacağı maç.

Başarılar tanrının çocukları.
geçen sezonun en fazla bilet satış geliri elde eden 2 takımın mücadelesi. yani takımına en çok sahip çıkan takımlardan ikisi..

celtic'teki maçta fenerlilerin sesi net olarak ekrana geliyordu, orda bile takımı yalnız bırakmadılar. aynısını bu kez celticliler yapacak derken, biletli celtic taraftarlarının biletlerinin yırtılarak stada alınmadığını öğrendim.

http://accafin.com/blog/2...efa-benchmark-raporu-2015
fenerbahçe'nin kazanacağını düşündüğüm maç.

başarılar diliyorum...
Bütün kalbimle celtic kazansın isterim.
galatasaray" ın avrupa kupalarında yediği gollerde havaya sıçrayıp kahkaha atan türklere(!) inat, bir türk takımı olan fenerbahçe" yi destekleyeceğim maç. efendilik, asalet bizde kalsın.
fenerbahçe" nin uefa grubundaki son maçıdır.
fenerbahçe nin kazanacağını düşündüğüm maç. zaten beraberlik yetiyor. fenerbahçe bu akşam finallere kalacaktır.
yine sıkıcı geçen maç...

nerde o 2007-2008 senesindeki heyecan.. o gol olduğunda verilen tepkiler nerde amk.. maçlar ölü toprağı serilmiş gibi..
iskoç gavurlarının kaybedeceği maçtır.
fernandao'nun pas olayını geliştirmesi gerek.

diego'nun o saçına rağmen yine adam gibi oynadığı maçtır. aferin kerata.
goooooooooooool markoviç.

golün büyük bir kısmı gökhan gönül'ün.

adam savunmada topu kaptı, bi çalımla orta sahaya geldi, markoviçe q+w ya da l1+üçgenle bi pas çaktı. kalecinin hatasıyla top markoviçin önünde kaldı ve çaprazdan boş kaleye hoppala ve de cuppala.
1-0 öndeyiz markoviç...
o nasıl bir gol sevincidir ulan. bağırın lan bağırın. seyirci ölmüş amk.
Ulan başkası atsa bu kadar sevinmezdim. Seviyoruz seni (bkz: markovic)
fenerbahçe'nin çok acayip bir golle öne geçtiği maç.
fenerbahçe'nin uefa liginde de şike yaptığını söylemek için kendini zor tutan celticsaray'lıları üzen maç.
markoviç soktu 1-0 oldu.
39. dakika da lazar markoviç'in attığı gol ile fenerbahçe'nin 1-0 öne geçtiği karşılaşma.