bugün

başlama saati 19:00 olan spor toto süper lig mücadelesidir.
fenerbahçenin rahat kazanacağı maçtır. kendi sahasında bursa yı zor yenen eskişehir fark yiyecektir.
fenerbahçe için kolay olmayacak maçtır. emenike ve alper eksik sıkıntı var ama inşallah kazanacağız.
pazarlıklar sürüyor mu fener bu sefer para vermekte nazlanacakmı diye sorulacak maç? puan farkı on eses artık sana para vermem diyebilir.
es es ler iyi futbol oynayamıyor. bursa maçında çok vasatlardı. fenerbahçe rahat yener.
sonuç olarak bir deplasman maçıdır. es-es her zaman zorludur.
1-0 olsun bizim olsun maçıdır.
(bkz: vurduğun gol olsun)
bazı andavallara dip-not: es-es bu maç para almıyoruz, 1615 tane koyun+ 1 çoban istiyoruz demiş.
Geçen haftaki lig maçında eskişehir tel tel dökülüyordu. Dün akşamki kupa maçında bursayı, rakibin kırmızı kartla 70 dakika 10 kişi oynaması ve son dakika penaltı golüyle anca yenebildi. Defansta büyük zaaflar var. Forvet hattı bienvenu ve arada necati. Özgür çek ve erkan eski formlarından uzak. Aytaç, alperin yerini tutamadı. Kala kala bir tarık çamdal var.

Baroni ile değil de emre ile başlarsak daha iyi bence. Baroni olmasın da ne olursa olsun. Herif 90 dakika 10 dönüm bostan yan gel yat osman. Nasıl gol atıyor çözebilene aşk olsun.

Ha korkum şu ki bienvenu gibi beceriksiz futbolcular hep bizi bulur.

Bkz. Umut bulut
bkz. Olcay şahan
bkz. Sinan kaloğlu.

Herif zaten young boys'ta oynarken takmıştı bir tane.*
Baroni yok, holmen var. Salih de oynarsa ve şansını iyi kullanırsa baroni'den komple kurtulabiliz belki.
Eskişehir'in son haftalardaki hali içler acısı.
Tek korkum tabiki hakemler..!
Hakemin mustafa kamil abitoğlu olduğu maç. Yandık gene yandık!
Es es imin formada olmamasi sikinti. Lakin reytingi yuksek maclarda her takim ekstra motive olmakta. Seyir zevki yuksek olacagini tahmin ediyorum. Iki takim icinde Sakatliksiz keyifli bir mac olmasini temenni ediyorum. Tabi es esimin uc puani almasi tek hedef kismet.
fenerbahçe'nin rakipleriyle puan farkını açacağı maçtır.
eskişehirspor un puan alacağı karşılaşmadır.
üst bitmesi muhtemel maçtır.

3,5 üstü
kg var
0-2 çş
ve 0'dan 2 oynanabilir.
(bkz: 1 şubat 2014 eskişehirspor fenerbahçe maçı)
tipik bir beraberlik maçı ama son dakika golü olurdu fenerbahçe kazanır.
esesin 2-0 alacağı maç olacaktır. herkes bu tahmini tebrik etmeli.
Her ne kadar eskişehirin kazanmasını istesekte fenerin rahat kazanacağı maçtır. Geçen haftaki bursaspor maçında fazla hırpalandı eskişehir.
tahminen fenerbahçe'nin son dakika baskısıyla alacağı maçtır. 2-1 veya 3-2 fenerbahçe alır.
Fenerbahçe'nin ilk 11'i; Volkan, Gökhan, Alves, Egemen, Caner, M.Topal, Holmen, Meireles,Kuyt, Sow, Webo.

Tahmini skor:1-2.
fenerbahçe kazanacağı maçtır.
skor tahmini:0-2,1-3
Meireleş'in kötü gününde olmamasını dilediğim maç.

Caner de yine kırmızı kart yemese iyi.
önümüzdeki 3 maçtan 7 puanla çıktığımız takdirde şampiyonuz dediğim, ve bu serinin ilk maçı olandır.
doktor webo'nun gol atacağı maçtır.
Cristianın formunun düştüğü iÇin yerine Holmenin oynadığı ve FenerbahÇenin puan farkını rakipleri ile aÇacağı maÇtır.
lig tv'nin yüksek ücretinden dolayı izleyemediğim maç.

keşke ben de izleyebilseydim..