1. 1.
  izmir adliyesi'nde görev yapan bir devlet memuru bankaya kredi kartı başvurusu yapınca kendisine 1 ytl limitli kredi kartı gönderildi. kartı aldığı bankaya giden memur göksel e. bankaya ''Bir yanlışlık olmalı'' başvurusu yapınca, ''limitiniz bu kadar, ileride artabilir'' yanıtını aldı. göksel e. 1 ytl'lik limiti olan kredi kartı için yılda 30 ytl kart ücreti ödeyecek. 1 ytl'lik limit nedeniyle şaşkına dönen memur göksel e. durumu, ''bankanın bu uygulamasına anlam veremiyorum'' sözleriyle değerlendirdi.

  http://www4.gazetevatan.c...d=124922&Categoryid=7

  vatandaşa ''al g.tüne sok'' der gibi muamele yapılmış resmen. şimdi ne yapsın bu adam, cem uzan'ın başbakan olup mazotu ya da en kötü ihtimalle şehrazat'ı 1 ytl'ye indirmesini mi beklesin? ya da 1 milyoncudan kendine ''kaliteli'' bir giyecek mi alsın? yine sadece cağnım yurdumda görülebilecek abukluklardan biri. birileri bizimle çok pis t.şak geçiyor.
  15 ... phoibos apollon
 2. 2.
  bu kartla 22 temmuzdan sonra 1 litre mazot alınır ancak.
  7 -1 ... klasnick
 3. 3.
  1 ay geçmiş. biraz artmıştır inşallah ve umarım asgari ödeme tutarı nı ödemeyi unutmamıştır vatandaş.
  2 ... leblebi tozunun hastasiydim
 4. 4.
  limit aşım faiziyle parayı götürmek isteyen bankanın işidir bu.
  5 ... kevin
 5. 5.
  http://www.ntvmsnbc.com/news/439249.asp
  1 ... stalker
 6. 6.
  sanal kredi kartında görülebilecek limittir. Kişi internet üzerinden alışveriş yapacaktır. Farzedelim alcağı ürün kargo vs. ile masraflarla 49. ytl. tutar, kişi de sipariş vermeden önce 50. ytl. limit belirlemiştir. Alış veriş işlemi gerçekleştikten sonra kalan limit 1 ytl. dir.
  1 ... joe satriani
 7. 7.
  hiçbir şekilde taksitli alışverişe girilemeyecek olan,bonuslarından faydalanılamayan kredi kartıdır.kart sahibi için dumurluk bir durumdur.
  1 -1 ... yesilkurbaka
 8. 8.
  ödemeleri sahibini magdur etmeyen karttır.*
  2 ... akrep insani
 9. 9.
  cardfinans, 2 ay ödeme yapmayınca limiti sıfırlar. buna da şükür.
  1 ... laz vegas
 10. 10.
  bakkalda dağıtılan kredi kartıdır.
  1 ... beyaz atina lpg taktiran prens