bugün

Bugün başıma gelendir. Geçirdiğim en huzurlu 1 nisandı.
Yaşın ilerlemiş olduğunun kanıtıdır çevre çocuklardan arınmıştır.
Şaka gibi ülkede yaşadığımız içindir. Evet.
Zaten şaka gibi yaşamaya başlamamızdan kaynaklanan durumdur.
Dün o kadar kötü geçti ki kimse şaka yapacak durumda değildi.
31 Mart'da yaşanan olaylar sonrasında kimsenin şaka yapmayı aklına getirmediği için gerçekleşen durumdur.
Bu savcı olayında iktidar tarafından 1 nisan şakası olmasın beyler cidden söylüyorum biraz düşünün.
akp liler yüzündendir.
ben de diyordum elhamdülillah 1 nisandan bahseden yok, o kara günü şakayla pekiştiren de yok. hiç bir şekilde hatırlanmamasını, bundan sonra alelade bir gün gibi hiç bahsedilmeden es geçilmesini temenni ediyoruz.
(bkz: uludağ galerinin engellenmesi) yaptık da beğenmediniz ki amk.
saka olarak daha büyük ne yapılabilir ki..
1) adalet sarayının ortasında savcıyı rehin alıp öldürsek.
2) bütün türkiyenin elektriğini aynı anda kapatsak
3) ne rehineyi ne konuşturmak için suçlulardan birini yaralı olarak ele geçirememiş polisi tebrik etsek başbakan olarak
4) veya 13 senedir hükümet olduğu halde ve ordudan, mite, hsykdan, hakimlere, savcılara, polislere, ösymden, gazetelere, meslek gruplarına kadar herşeyin başına kendi adamlarını geçirip bütün kontrolleri eline almasına rağmen bir hükümet bütün ülkenin elektriği kesilip, adalet sarayının ortasında savcısı rehin alınıp öldürüldüğünde bunun sorumlusu olarak cılız muhalefet chpyi ve tek eline geçmeyen meslek grubu olan baroyu suçlu gösterecek kadar yüzsüzleşsek.

ee bunca şakayı 31 martta yapınca 1 nisanda yapacak şaka kalmıyor.
daha ne şakası, bir şakayı daha kaldıramayız. dün zaten olan oldu.
istemişimdir ama gerçekleşememiştir.
Ne güzel. Ciddiyeti severim, disipline hayranım.
hakikaten ilk defa bu sene ne bana yapıldı, ne de etrafımda gördüm.
31 Mart 2015 de yapilan elektrik kesme,(ya da şakasi ) 1 nisanda yapilan tüm şakalarin önünü geçti.O yüzden kimse kimseye şaka yapmamiş gibi geldi.
hükümetin 1 nisanda şaka yapılmasını yasaklamasıdır.