bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    3-0 galatasaray üstünlüğü ile sonuçlanan futbol karşılaşmasıdır.
    ... anthrax
  2. 2.
    2 golde penalti dan atilmistir.
    ... hexagram
  3. 3.
    maçta 3 adet penaltı verilmiştir. 2 tanesini galatasaray necati ateş ile değerlendirmiş 1 tanesini ise gençlerbirliği uğur boral ile değerlendirememiştir.
    ... anthrax
  4. 4.
    Galatasaray'ın rahat oynayarak skoru aldığı maçtır.
    1 -1 ... hendrix
  5. 5.
    emre aşık denen şahsiyetin terbiyesizliklerine şahit olduğumuz mücadele.
    ... phantom
  6. 6.
    mondragon un 3 tane karşı karşıya pozisyon , bir de penaltı kurtarması takdire şayandır...helal olsun der 'iliç kalsa mı acaba?' sorusunu gündeme getirmek isterim...
    -1 ... fth
  7. 7.
    bu arada bugün tribünler çok eğlenceliydi katkıda bulunanınız varsa teşekkürlerimi sunar , istanbulda ikamet edip galatasaraylıyım diyen herkesi tribünlere davet ederim...eski açık a
    alınan her biletin sahibine tribünde birer çay da benden...
    1 ... fth
  8. 8.
    fenerbahçelilerin iyice tırsmalarına sebep olan karsılasma.galatasaray'ımız kazanmış şampiyonluğa adım adım ilerlemektedir.
    ... kurabiyecanavari
  9. 9.
    yaratıcılıkta sınır tanımayan galatasaray taraftarının; yaratıcı beşiktaş taraftarı'na ait olan " biz seni sevinmek icin sevmedik " sloganını tornistan ederek " biz sizi şampiyon olacaksınız diye sevmedik " pankartını açıp kendine güldürdüğü, " hakemler hakkımızı yiyor! " diye salya sümük ağlayan galatasaray'ın hakem hediyesi bir penaltı ile maçın başında öne geçtiği ve evsahibi takımın ikinci yarıda sahada adım atamadığı müsabaka...
    -1 ... ferrole
  10. 10.
    hakem hediyesi olmayan mactir.butun spor yorumlarinda 2 penaltinin da penalti oldugunu goruceksiniz.penalti olmayan genclerbirliginin penaltisi.
    ... hexagram