bugün

parayı paylaşmam o kesin.
sevgilim mi, al senin olsun kardeşim ya.
sevgiliye bağlı. daha doğrusu niye sevgili olduğuma.
swinger lar köşe olurdu.
O da bir şey mi iyi siksin adam paradan caymasın diye sakso çekerim.
Paylasmam. Ama bedavaya bunu teklif edeni skebilirim.
yemin ediyorum, topuklarım götüme vura vura koşar ellerimle teslim ederdim..
para peşin ama tabii
bazıları kömüre makarnaya karılarını paylaşıyor. 1 milyon verirsen neyi paylaşır kestiremedim.
"1 milyon liraya dibimizi mi dövdürüyoruz yoksa sevgilimizi mi paylaşıyoruz bir karar verin lan" diyerek sorgulamak istediğim mevzudur..

ilk seçenek tartışılabilir kişiden kişiye bak ona yoğun itirazda bulunmak istemiyorum * ama ikincisi olmaz olamaz o ayrı bir katagoriye giriyor..
Bağa garı mı yoh?
saygılar...

ciğeri 1 lira etmeyecek kişilerin yapacağı eylem net! sen 1 lira etmezsin ama bir milyon eden sevgilini başkasına teslim edersin. * O kız seni sikse yeridir. ki başkası sikecekmiş üzgünüm..
Baban Allahın emri peygamberin kavliyle demeden önce Sevgili zaten hiç senin olmamıştır seninmiş gibi görünen şeyi de gönül rahatlığıyla verebilirsin.
Scarlett ile olacaksa bi düşünürüm. Ona da yazık sonuçta.
her insanın satın alınabilecek bir fiyatı vardır sözü ile doğru orantılı olan durum.

ha, bu soruya ahkam keserek cevap verenleri siklemeyin. inanmayın yani.

paylaşırım diyen paylaşmayabilir. paylaşmam diyen parayı görünce paylaşabilir. onu da söyleyim aga.
evet evet evet.
Belki sevgilim de daha cogu vardir. Hem sevgilim bana 1 milyon lira verir hem de paylasmam. Vermese de paylasmam. Ben bulmusumdur önce.
(bkz: yok ki). üzdünüz.
1 milyon ediyorsa vermem lan. değerinin altında satılır mı?
(bkz: ahmak beyanı)
Tüm samimiyetimle paylaşım isterse Parayı alacağım adamla Double Penetration bile yaparım. Dünya daki
Annem Haricinde Tüm kadınları o paraya peşkeş Çekerim Paylaşmam diyen yalan söyler .net
ne boynuzlu adam varmış lan burda.
paylaşirim tabii zaten para varsa kiz da var. yemişim aşkını *
parayi alir sevgiliyi hibe ederim.

gule gule kullansin.
Nasıl bir sevgili anlayışınız var sizin? Biri Al senin olsun demiş biri paylaşırım demiş. Allahım sen bizi koru böyle kullarından. Amin.
Paylaşmam. Tamam çoğu şey para ama herşey para degil.
paylaşmam. 1 milyona muhtaç değiliz çok şükür. Şirketin haftalık cirosu. Ha 2 milyar dolar olsa ne olurdu, yine paylaşmazdım, sevgili ulan bu ... Mal mı ki paylaşıyorsunuz amk gavatları.