işçilere laf eden yobaz tayfasına kapak olsun! rte, diyarbakır meydanına barzani ile kolkola çıktığında, tüm meydan teröristbaşı posterleri, pkk paçavraları ile donatılmıştı. ne rte'nin ne de bunların gıkı çıkmadı...
bu dayaktan sonra dağa çıkan ibne kadrosuna alınmıştır.
az bile yapmışlardır. kolunu bacağını ayırsalardı keşke.
Gibseler yeridir.
1 mayıs kutlayanlara terörist diyenlere giren kapaktır. Nerde o 4 olmak isteyen pelinle ak yalama serpilciktir merak konusu olmuştur.
terörist eylemcilerin masum bir insana nasıl da umarsızca saldırdığının göstergesi durum. benim polisimi, benim askerimi de dövmeye çalıştılar bunlar. barışa darbe vurmaya çalışan işçilerdir bunlar. hepsi faiz lobisinden beslenen insanlardır. masum işçilerimizin onların arasında olduğunu sanmıyorum.
günün en güzel haberi olan dayak.
linç girişimidir.

bu arada devlet terörüne karşın taş atmak güçsüz ama meşru bir savunma biçimidir.
kafasını ezip öldürmemeleri, derin bir üzüntü vermiştir.
Türk metal siker.
pkk'lıyı fenerbahçelinin kurtarması ayrı bir şey.
anasını sikmemişler ya çok üzüldüm vallahi.
Bayrak değildir paçavradır. Bayrak dediğinin bir hikayesi olmalıdır.
şerefsiz bile olsa anasına sövmeyelim. şu analara laf etme alışkanlığını bıraksak sözlük ortamında diyorum...
kalabalığın gazıyla atılmış dayaktır.

edit: niye eksiledin arkadaşım o çocuğa vuran adamlar o çocukla teke tek kalsalar o kadar rahat vurabilirler mi? kalabalıkta bile korka korka vuruyorlar. dayak bile bu değil. hayır ben yedim oradan biliyorum dayak böyle bir şey değil. babam benimle şakalaşırken bile daha sert vuruyor.

neyse gelelim konumuza, çocuk denecek yaşta bir,ne vurmanın bahanesi pkk bayrağı açması olmaz.

çocuk denecek yaşta birine şerefsiz demek insanlık olmaz.

edit2: arkadan vuranı tebrik edenler var ilginç.

anca güçleri çoluk çocuğa yetiyor.

bu ülkenin solcusu da cahil. yobaz.

edit3: adamlara böyle muamele et sonra niye dağa çıkıyorlar diye düşün. sora şehit cenazelerine falan gidin. aferin size.

edit4: nazi bayrağı açsa sempatik olurdu değil mi?
arkadan bindirip tokadı yapıştıran elemanı hiç takdir etmedim. karşındaki şerefsiz de olsa, adam olana yakışan, önüne çıkıp, öyle çakmaktır tokadı...
sen buna dayak mı diyorsun bunu bir sikicen kendine gelemesin ibne aylarca.

arkadan vuran elemanı bende takdir etmedim ulan dallama hazır düşürmüşün ibneyi gömsene tekmeyi.
ne yazık ki 1 mayıs'ta görmek istenmeyen durumdur.
ne kürt siyaseti yapılmalıydı ne de şiddet içermeliydi.
polis yeterince şiddet uyguluyor zaten bi de biz birbirimizi yıpratmayalım.
gerçek işçinin hareketidir. kürt türk her zaman için kardeştir. ancak pkk sempatizanı bölücük yapan kürt ya da herhangi bir tipide domaltıp bir tarafına so...caksın. güzel bir dayak olmuş tebrikler.