bugün

alışveriş merkezlerinde ve dinlenme tesislerinde sık sık rastlanan koltuklardır.

üzerine kimleri alıp hopur hopur hoplatmamıştır ki bu koltuklar. bir de üstüne para alır deyyuslar!
mütemadiyen herkesin aklından "ulan evede almak lazım bundan bitane" demiş olabileceği aletlerdir.
bazısına bagımlılık yapar bu koltuklarda süre, bitince çocuklar gibi üzülür insan.
1 lira atmadan dinlenmek amacıyla daha çok kullanılan koltuklardır. * *
fiyat/performans oranlarının çok yüksek olduğu ürünlerdir. kapitalizmin her ürünü bu fiyata, bu kadar performans sergilese acayip mutlu bir toplum oluveririz.

edit:imla
3 dakika çalışıyor süre uzun geliyor ama masaj makinesin de iş yok.
vücudun dinamiğini bozan aletlerdir. çok değil birkaç kez kullanıldıktan sonra, vücut o masaja alışıyor ve sürekli istiyor. siz de kendinize o koltuğu satın alıp -eğer para ganiyse çünkü çok pahalı- ömrünüz boyunca o tarz bir masaj ihtiyacıyla yanıp tutuşuyorsunuz.

(bkz: isviçreli bilim adamları)
yararı var mı bilinmez ama ne zaman alışveriş merkezlerinde bu masaj koltuklarını kullanan biri görülse komik bir manzara oluşturuyormuş efendim.
saglam oturup dayak yemiş derecesinde kalkmanıza sebep olan koltukladır.gecenlerde bir yerde gördüm.'kendine güvenmeyen oturmasın koltukla kavga olmaz'yazıyordu.
Fitness salonunda masör bulunmasına rağmen girişe konulan ve masörün içten içe küfürlerine sebep olan koltuklar.
parayı attıktan sonra vucut kemiklerini kırarcasına masaj yapan alet. kaçmak istesen ayaklarını da aşağıdan sıkıştırıyor kaçamıyorsunda. eğer ince kemikli ve zayıf biriyseniz masajdan çok işkence aleti gibi de gelebilir size. ama dayak yemiş gibi yapılan masajdan hoşlanıyorsak ve yorgunsak iyi geldiğide bir gerçektir.

(bkz: para var huzur var)
osman pamukoğlu iktidara geldiğinde hepsini yakacakmış.
koca koca amcaların gözlerini kapatarak acaip hayallere daldığı havasını dışarı yansıtan, insanı gülünç hale sokan bi acaip koltuktur bunlar. surat ifadelerini direk videoya çeksek cinsel içerikli videolar ile aralarında hiçbir ifade farkı olmadığını görebiliriz.
baldırları sıkan kısmı çok güzel olan gerisi yalan makine.*
insanın sırtını daha çok ağrıtırlar. Bi' Dövmedikleri kalır.
hele şu sırtı yumruklama hareketi yok mu? acıtıyor efendim. dayanılmıyor 3 dakika.
şehirlerarası yolculuk yapan insanların hiç de tercih etmediği koltuklardır. 18 saatlik ağrıyı dandik bir koltuk mu dindirecek?
Sevgiliniz lavabodayken kapıda beklememek adına tercih edilebilir. Yalnız popo kısmına yapılan masaj içler acısı. Ayakları sıkıştırdığından kalkamıyorsunuz da.
sokakta bulunanlar için iyi değil insanın orası burası titriyor canım.
3 dakika bittikten sonra sktr git der gibi piiip piiip öten koltuklardır.
Bana derman degil. iyisimi kuvvetli birinin kütürdete kütürdete ovması. Sert masaj severim.
Havalimanındakiler 2 lira ile çalışmakta.
alttan alttan kestaneye niyetlenir bunlar. *
%100 (bkz: zam) gelebilecek alet. 1.25,1.50 gibi paralarla çalışamayacağı için direk 2TL yapacaklardır.
bende bel fıtığı var ne zaman yapsam o kadar iyi gelir ki kütür kütür ses gelir sırtımdan ....ooooohhh oh
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar