bugün

Şampiyonlar ligi finali maçıdır. Madrid’te oynanacak. Evet.
benim yüzümden kaybetti ajax. (bkz: 1 haziran 2019 ajax liverpool maçı)
tottenham bugün gönlümü fethetti. 

keşke liverpool premier lig şampiyonu olsa da, tottenham şampiyonlar ligini kazansa.
liverpool'un kazanma ihtimali yüksek ama bi o kadarda tottenham'ın geri dönüş ihtimali var. (bkz: ajax tottenham maçı)
Favorim ajax idi..

Yazık oldu...
Liverpool'un, yedekleri ile çıksa dahi kuruluş tarihi boyunca ilk defa bala göte şampiyonlar ligi finaline çıkma başarısı gösteren sikik Tottenhamı ve poşeti zorlanmadan köyüne yollayacağı maç.

Bunların finalde olmasının sebebi en başta Dortmund'un salaklığıdır. Gittiler böyle boktan bir takıma elendiler. Öte yandan Deplasmanda 1 gol atıp kendi evindeki rövanş maçında ilk yarıyı 2-0 önde kapatmasına rağmen buradan tur veren ajax'ın aptallığı da var tabi.

Fa cup finali gibi şampiyonlar ligi mi olur? Hiç yoktan ajax bari gelseydi de az çekişmeli geçseydi.
cumartesi günü tsi 22:00'da başlayacak şampiyonlar ligi finali.
Liverpool balonu patlar. Evet.
Liverpool'da ise Naby Keita Yok.
Liverpool'un poşeti ve köylü takımını madara edeceği formalite maçı.
Liverpool’un saplaması beklenen maç.
kupa londraya gidecek.
liverpool'da firmino'nun, spurs'ta da kane'in ilk 11'de oynayacağı kesinleşen maç.

umuyoruz ki kane'in ayağı, son'un kolu, eriksen'in de bacağı kopar.
an itibariyle başlayan maç.

bein sports youtube kanalından canlı yayınlanıyor.
liverpool'un 28. saniyede penaltı kazandığı maç.
buz gibi penaltı. ya o elini açan mal. ne düşünüyordun acaba???
mohamed salah ghaly'nin 2. dakikada liverpool için gol attığı maç.
görsel
salah orucu tottenham ile açtı.
Liverpool'un geçen yılki talihsizliği yaşamayacağını düşünüyorum.
Cıbıldak bir karının sahaya daldığı maç. Evet.
çıplak ablanın sahaya girmesiyle oyun 25-30 saniye kadar soğudu. uefanın kurallarını da ayrıca sikeyim.
Diyoruz işte yine sikko bir final maçı.
tottenham ikinci yarıda silkelenmezse benim kupon yalan olacak amına koyim. bastırın lan ipneler *
son yılların en sönük en dandik finali.o değil de maç esnasında sahaya giren hatun taştı resmen.salahın orucu bozuldu amk